Rozpis utkání Spartaku - podzim 2018

Muži >> SK Spartak Hulín – SK Jiskra Rýmařov 3:4 ročník 2018/2019

SK Spartak Hulín – SK Jiskra Rýmařov 3:4

16.9.2018 | 09:51:45 - V Hulíně se hrálo o šest bodů, mezi soupeři – sousedy v tabulce byl před zápasem rozdíl 3 bodů. Spartak začal aktivně a už z prvního útoku zastavila tečovanou střelu Jirky Oulehly horní tyčka brány Rýmařova. V 15. minutě si připravil střelu Jiří Koláčný, po které musel zasahovat brankář Jiskry Kameník.

Udeřilo ale na druhé straně. Souboj u postranní čáry odnesl zraněním Tomáš Josl, možná všichni na chvilku zůstali v očekávání, zda bude odpískaný faul. Jediný, kdo nečekal na hvizd rozhodčího, byl forvard hostí Petr Navrátil, postupoval sám na Machalického v brance Spartaku a akci brankově zakončil. 0:1

Spartak to nepoložilo, hned za 2 minuty jsme zahrávali standardní situaci, střelu vytáhl Kameník na roh. Po něm napálil míč z voleje Michal Šrom, avšak statečný Kamil Kocúr na brankové čáře vyhlavičkoval míč nad branku.

Poté v 25. minutě složili hosté k zemi v pokutovém území Erika Sedláčka. Nařízenou penaltu bezpečně proměnil Tomáš Josl a Spartak srovnal na 1:1.

Hosté byli ale nebezpeční dál, v 30. minutě musel při sólovém nájezdu Šupáka zasahovat Machalický.

Byl to však Spartak, kdo se radoval z další branky v zápase. V 33. minutě rychlý Sedláček vyměnil míč s Koláčným, ten posunul na Michala Šroma, který parádní bombou ze šestnáctky prostřelil brankáře Kameníka 2:1!

Druhý poločas poté nabídl ještě více zajímavých situací a doslova brankové hody.

Hosté nejprve srovnali na 2:2, když střelec zápasu Navrátil prošel hladce naší obranou a Machalickému nedal žádnou šanci.

Otřesený Spartak se nechal zaskočit a hosté toho dokonale využili v 67. minutě, kdy se prosadil Šupák a poslal svůj tým do vedení 2:3.

Domácí nicméně dosáhli znovu na srovnání skóre. V 74. minutě hostují Györges poslal k zemi Michala Šroma a sudí Křepský znovu nařídil pokutový kop. Tíhu situace na sebe vzal Václav Ondřejka a proměněnou penaltou srovnal skóre na 3:3.

V hektickém závěru se Spartak snažil strhnout vítězství na svou stranu, avšak byli to hosté, kteří přetavili v úspěch jeden ze svých brejků a Navrátil po spolupráci se Šupákem dokonal dílo zkázy Spartaku 3:4.

rozhodčí: Michal Křepský, AR1: Radek Kulička, AR2: Alexandr Černoevič, delegát: Rudolf Volf

Spartak: Machalický – Oulehla, Zlámal, Kostka, Josl (72. Pospíšil) – Šrom, Ondřejka, Koláčný, Tureček, Sedláček – Minář (46. Martin Vyskočil (61. Bahounek)).
Rýmařov: Kameník – Kocúr, Kolísek, György (93. Němec), Harazín (61. Tilkeridis) – Hleba, Furik Michal, Navrátil, Dydowicz – Ondruška (90. Piroška), Šupák.