Rozpis utkání Spartaku - jaro 2020

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> SK Spartak Hulín - FC Dolní Benešov 0:3 (0:1) ročník 2018/2019

SK Spartak Hulín - FC Dolní Benešov 0:3 (0:1)

19.8.2018 | 11:03:24 - Malokdo z přítomných příznivců Hulína v sobotním horkém odpoledni čekal, že je bude čekat studená sprcha. Snad každý po dobrém výkonu mužstva v Hlučíně očekával v utkání s Dolním Benešovem první podzimní body, zvláště když až na ne zcela zdravého Kostku nastoupila totožná sestava jako v Hlučíně.

Začátek tomu i nasvědčoval. Dobrou šanci měl Bahounek, ale zradilo ho zpracování míče. Ondřejka pak ve chvíli kdy na něho zívala prázdná branka poslal míč hlavou nad a potvrdil tak svou pověst podzimního paliče šancí. Tato skutečnost už stojí za zamyšlení..... Když hosté přestáli první čtvrthodinku bez obdržené branky, začali zlobit oni. Nejprve rychlý útočník Benešova pláchl Zlámalovi, ale branka z toho nebyla. Krátce nato Zlámal místo jednoduchého řešení zvolil složité, byl z toho závar před domácí brankou a míč se po několika odrazech a nepovedených odkopech s přispěním domácího obránce ocitnul v síti.

Pro domácí to byl šok a jejich hra se doslova rozsypala. Hosté byli na koni a zvláště potom, kdy nešťastník Zlámal zatáhl "za záchranou brzdu" a dostal červenou, na kopačky domácích se usadila křeč a nervozita. Ta je neopustila celý druhý poločas a když hosté z přímého kopu vsítili svou druhou branku, bylo rozhodnuto.

O jakýs takýs tlak se domácí pokusili až v závěru, ale jedinou větší šanci vytáhl brankař hostí Turečkovi na roh. Domácí zmar pak dovršili hosté v závěru svou třetí brankou.

Pro celé vedení Hulína i diváky tak zůstavá záhadou,jak mužstvo během týdne dovede změnit svůj herní výkon. A příležitost k napravě nebude snadná,protože už v pátek v 18 hodin hraje Hulín v Kroměříži s tamní HS.

Lubomír Lanča

Spartak: Unger - Škubník (66.Rožek), Josl, Zlámal, Oulehla -Sedláček, Bahounek(58.Tureček), Koláčný, Mart. Vyskočil, Śrom - Ondřejka (46.Kostka).
Dolní Benešov:Chvěja - Novák, Býma (69.Romaněnko), Rubý, Moravec, Adamík (Skroch), Labuda (81.Řezníček), Haas, Strakoš, Krčmář, Pecuch.

 20. Adamík, 52. Rubý, 84. Pecuch

 Vyskočil,Josl- Býma

 Zlámal

 92


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 2062x, hodnocen 4x, průměrná známka: 1.50

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016