Rozpis utkání Spartaku - jaro 2019

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> V deby tři body pro HS Kroměříž ročník 2017/2018

V deby tři body pro HS Kroměříž

5.6.2018 | 20:57:03 - SK Spartak Hulín - HS Kroměříž 1:2 (1:1) V předehrávaném utkání nastoupily oba celky ve velmi okleštěných sestavách a na obou stranách dostali příležitost mladí hráči. Jak ukázal průběh zápasu, v daleko větší míře se projevila absence u Hulína, kterému na poslední chvíli vypadli ze sestavy klíčoví ofenzívní hráči Ondřejka se Šromem a když navíc další útočník Martin Vyskočil nastoupil obětavě se zraněním,chra v ofenzívě Hulínu značně kulhala.

Prvních patnáct minut však hráči Hulína vlétli na svého soupeře jako uragán, výsledkem bylo několik vyložených šancí, nastřelené břevno Turečkem a ve 35.minutě vedoucí branka, kterou vsítil Hradil.

Vedení však jakoby vlilo do žil sílu HS, která prakticky v téže minutě po taktické chybě obrany Hulína a následném faulu vyrovnala z penalty Kovářem.

A od té chvíle už byla HS Kroměříž lepším celkem. Hulín nepochopitelně vyklidil střed hřiště a na jeho kopačky se usadila nervozita a nepeřesnost.

Ve druhém poločase se zdálo, že je jen otázkou času, kdy Kroměříž strhne vítězství na svou stranu. Po několika neproměněných šancích se jí to podařilo v 79.minutě,když autorem vedoucí branky HS byl Motal.

Hráči Hulína se sice ve zbývajícím čase ještě něco s výsledkem pokusili udělat, ale jejich hře chyběla kvalita.

Navíc se v poslední minutě nechal zcela zbytečně vyloučit Josl, a tak tři body zcela po zásluze putovaly do Kroměříže.

Hodnocení trenéra: První půlhodina utkání byla z naší strany kvalitní, dostali jsme Kroměříž pod tlak, vytvářeli jsme si šance a vstřelili jsme úvodní branku. Bohužel jsme po naší hloupé chybě nechali Kroměříž za minutu vyrovnat z pokutového kopu. Od té doby jako by si naši hráči přestali věřit, hráli jsme bez pohybu, soupeř měl všechny odražené míče a lépe kombinoval. Po přestávce jsme chtěli navázat na výkon z první půlhodiny, bohužel se nám hra moc nedařila a po vystřídání zraněného Vyskočila jsme nedokázali vpředu udržet míč, nebyli jsme vůbec nebezpeční a hlavně jsme začali dělat zase hloupé chyby, ze kterých si Kroměříž vytvářela šance. Po jedné takové chybě nám soupeř vstřelil deset minut před koncem vítěznou branku. Pro mě osobně jsou zklamáním výkony a nasazení některých hráčů, tak se o místo v sestavě nebojuje a už vůbec ne v derby. Vše korunovalo zbytečným vyloučením Josla v závěru utkání. Ukázalo se, že absence Šroma a Ondřejky byly pro nás citelnější než chybějící hráči na straně soupeře.

rozhodčí: Zdeněk Kneisl, AR1: Lukáš Škrobák, AR2: Leoš Kneisl, delegát: Vít Ondráš

Lubomír Lanča

Spartak: Dostál- Oulehla (80.Pospíšil), Zlámal, Josl, Mich.Vyskočil -Tureček, Rožek (61.Michálek), Dvořáček, Malenovský, Hradil - Mart.Vyskočil (58.Minář).
HS: Kofroň - Šmerda, Matoušek, Hloch, Jeleček -Blanař (31.Vyhlíd), Cupák, Motal, Stratil, Sedláček (83.Dvořák) - Kovář.

 35. Hradil - 37. Kovář (p.), 80. Motal

 Dostál, Josl, Mich.Vyskočil, Minář - Hloch, Motal, Matoušek, Kovář, Dvořák

 90. Josl

 275


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 879x, hodnocen 5x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016