14

FK Luhačovice

15

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2018

Dorost >> Zápasy >> Překvapivá prohra: SK Spartak Hulín - FK Luhačovice 2:3 ročník 2017/2018

Překvapivá prohra: SK Spartak Hulín - FK Luhačovice 2:3

20.5.2018 | 10:20:55 - Dorostenci proti Luhačovicím nastoupili jako favorité zápasu, vždyť hosté doposud v soutěžním ročníku uhráli jen 5 bodů a do Hulína přijeli v 11 lidech.

Tomu také nasvědčoval průběh zápasu. Domácí Spartak se rychle ujal vedení 1:0 brankou Honzy Krejčíře. Hosté nicméně nesklonili hlavy, menší kvalitu doháněli bojovností a to tentokrát na naše kluky stačilo. Luhačovičtí nejprve srovnali na 1:1 a do poločasu se ještě ujali i vedení 2:1.

Domácí Spartak se snažil o srovnání, do karet mu hrálo i to, že pro zdravotní problémy hosté dohrávali v 10 lidech. Našim klukům to ale v souhře skřípalo a herně se jim vůbec nedařilo. Bojovní hosté nakonec po přestávce zvýšili na 3:1. Dlužno podotknout, že několika výtečnými zákroky se zaskvěl i jejich brankář. Naši dokázali najít odpověď v 74. minutě, kdy po standardní situaci snížil z dorážky Jirka Vaculík, na vyrovnání už ale nedosáhli. Domácí se tak nakonec museli sklonit před obětavými hosty.

rozhodčí: Michal Veselý

Spartak: Horák – Pecha, Pleva M., Urban, Lukašík (72. Symerský) – Zůvala, Vaculík, Pleva, L. Hrbas – Krejčíř, Sklenář.