14

FK Luhačovice

5

Rozpis utkání Spartaku - jaro 2018

Dorost >> Zápasy >> Dorostenci porazili i Brumov: SK Spartak Hulín – FC Elseremo Brumov 3:2 ročník 2017/2018

Dorostenci porazili i Brumov: SK Spartak Hulín – FC Elseremo Brumov 3:2

6.5.2018 | 09:59:15 - Do zápasu jsme opět nenastoupili v optimální sestavě. Pro nemoci a zranění nám někteří hráči chybí, takže do základní sestavy museli nastoupit všichni ti, co přišli do šatny :) Na lavičce náhradníků zůstal jen Standa Uličný, který neustále doléčuje bolavá záda.

V první půli se hrál opatrný fotbal s minimem šancí. Do první vyložené se dostali Spartakovští - Michal Pleva dlouhým autem za obranu vysunul rychlíka Jetelinu, kterého doplnil Krejčíř a v situaci 2 na gólmana prvně jmenovaný nesobecky přihrál druhému a ten uklidil míč do prázdné brány 1:0. Soupeř z Brumova byl poté na míči častěji a byl herně lepší. Naše defenzíva však fungovala na jedničku.

O poločase nás posílil Ladislav Pleva, který odehrál 70 minut za žáky a po bleskovém přesunu z Chropyně byl připravený na druhý poločas, do kterého nastoupil za zraněného Petra Symerského.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem bránit hubený výsledek a s vidinou brejků přidat další branky. Bohužel nám to narušila 59. minuta, kdy se po standardce hostí srazil gólman Horák s Michalem Plevou. Míč se odrazil k volnému hráči a hosté vyrovnávají na 1:1

Další rána pro nás přišla v 73. minutě, kdy hosté, hrající po odstoupení hráče pro zranění jen v 10 hráčích, vsítili další branku a ujali se vedení 2:1. Na naší straně v 68. minutě musel pro zranění střídat v dobré formě hrající Jetelina a místo něj nastoupil doléčující se Uličný.

Po obdržené brance jsme změnili rozestavení, začali hrát na 3 beky a vysunuli na střed zálohy Michala Plevu. Ten už po 4 minutách na novém postě vysunuje dlouhou přihrávkou Krejčíře, ten přiťukává naběhnutému Uličnému, který střelou pod břevno vyrovnává na 2:2.

Od této doby jsme byli jasně lepší a dočkali se sérií rohů a standardních situací. Gól visel ve vzduchu. Dočkali jsme se až v 87. minutě. Uličný zahrává roh, na přední tyč se dostává Michal Pleva a hlavou uklízí míč do brány - 3:2.

Závěr zápasu byl mírně nervózní. Hosté z Brumova včetně nepřesně mávajícího pomezního prohrávání a následnou prohru nesli špatně. Odchod do kabin byl doprovázen sérií urážek a nadávek ze stran hostů. Naši kluci se však konečně zachovali jako tým, nenechali se vyprovokovat a reagovali jen oslavnými pokřiky :).

Výhry nad Brumovem si ceníme. Dokázali jsme otočit nepříznivý výsledek a to v situaci, kdy někteří hráči hráli se sebezapřením.

rozhodčí: Martin Zicháček

Roman Dunda

Spartak: Horák – Lukašík, Pleva M., Urban, Symerský (46. Pleva L.) - Pecha – Zůvala, Sklenář, Hrbas Jetelina (68. Uličný)– Krejčíř.