15

Rozpis utkání Spartaku - jaro 2018

Dorost >> Zápasy >> Dorostenci zahájili vítězně ročník 2017/2018

Dorostenci zahájili vítězně

24.3.2018 | 12:41:19 - SK Spartak Hulín - FK Kunovice 3:2(0:0) K prvnímu mistrovskému utkání nastoupili dorostenci Spartaku na umělé trávě a přes potíže v zimní přípravě porazili po obětavém a bojovném výkonu velmi dobrý celek dorostenců Kunovic. Hosté v prvním poločase působili fotbalovějším dojmem, často se dostávali na dostřel branky hájené Horákem, ale jejich pokusy končily na obětavě hrající obraně Spartaku v čele se stopery Urbanem a M.Plevou.

Domácí vyráželi ze zabezpečené obrany k rychlým brejkům a jejich šance,které si vytvořili, byly hodně nebezpečné. Ve 32.minutě nastřelil Uličný tyč, o minutu později nevyužil Zůvala rychlého přečíslení a pálil těsně vedle a o gól si říkala i střela Jeteliny, kterou reflexivně nohou zlikvidoval hostující golman.

Druhý poločas začal velmi dobře pro Hulín a už v 46. minutě padla první branka. L.Pleva vyvezl míč ze své půle, přes Krejčíře míč putoval k Rožkovi který zakončil své sólo vedoucí brankou. V 60.minutě po závaru v hostujícím pokutovém území poslal odražený míč podruhé do sítě nováček v dresu Spartaku Sklenář. V 73.minutě využili hosté po kopu z rohu nedůrazu domácí obrany a snížili na 1:2. Vzápětí mohl pojistit vedení Spartaku Krejčíř, ale zcela osamocen zbrkle netrefil branku.

A přišel trest. V 80.minutě opět po kopu z rohu z pozice zavánějící ofsajdem hosté vyrovnali na 2:2. Kunovice po vyrovnání chtěly strhnout vítězství na svou stranu, trochu zapomněli na obranu a toho využil rychlý Rožek ke vstřelení vítězné branky.Domácí se tak mohli po právu radovat z prvních jarních tří bodů,které si za svou bojovnou hru zasloužili!

Lubomír Lanča

Spartak: Horák - L.Pleva, M.Pleva, Urban, Uličný -Jetelina, Pecha, Sklenář, Rožek - Zůvala, Krejčíř. střídali Pavlák, Plško a Lukaštík