Rozpis utkání Spartaku - podzim 2018

Muži >> Příprava >> SK Spartak Hulín – 1.FC Viktoria Přerov 2:2 ročník 2017/2018

SK Spartak Hulín – 1.FC Viktoria Přerov 2:2

4.3.2018 | 08:28:31 - Závěr zimní přípravy se blíží, ovšem rozpačité výsledky mužů nikoliv. V krajně nepříjemném mrazivém počasí byl tentokrát naším soupeřem celek z krajského přeboru Olomouckého kraje FC Viktoria Přerov. Spartak zvládl vstup do zápasu, soupeře jasně přehrával, dokázal dokonce vstřelit úvodní branku Michalem Minářem. Další branky ale v první půli nepřidal ať už pro opakované postavení mimo hru, krátké zaváhání sudího, který přes signalizaci pomezního přehlédl hru rukou zadáka Přerova v pokutovém území, anebo zkrátka Spartak nedokázal své šance dobře dotáhnout. Přerov těžil především z rychlého přechodu do útoku a tím také dokázal zatápět naší obraně. Pěknou střelu hostí z 20 metrů z pod břevna vyškrábl pohotový brankář Unger. Ten však nedokázal zastavit jeden z brejků hostí, kteří několika dobře načasovanými přihrávkami vpadli do naší otevřené obrany a tváří v tvář domácímu brankáři nezaváhali.

Druhá půle přinesla obdobnou podívanou, všichni aktéři okolo hřiště bojovali s mrazem a i to se asi podepsalo na zápalu aktérů do hry. Hosté šli poté dokonce do vedení 1:2. V závěrečné desetiminutovce nicméně Spartak Přerov zatlačil před branku a po jedné ze skrumáží srovnal skóre Václav Ondřejka. Vítězi dnešního zápasu pak byli všichni, kteří se dožili jeho konce, aniž umrzli.

Spartak čekají dva přípravné zápasy – ve středu 7. 3. 2018 v 17 hodin zápas proti Bystřici pod Hostýnem. V sobotu 10. 3. od 10 hodin v Líšni na umělé trávě. První ostrý mistrovský zápas – derby s Hanáckou Slavií - zřejmě bude odložen.

Spartak: Unger – Vyskočil Mich., Josl, Malenovský, Michálek – Šrom, Dvořáček, Ondřejka, Vyskočil Martin, Oulehla – Minář.
Střídání: Dostál, Uličný, Tureček, Rožek