Rozpis utkání Spartaku - jaro 2019

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Příprava >> SK Spartak Hulín – MFK Frýdek-Místek 1:3 ročník 2017/2018

SK Spartak Hulín – MFK Frýdek-Místek 1:3

14.2.2018 | 18:57:40 - Muži Spartaku v rámci soustředění dnes sehráli přípravný zápas proti druholigistovi z Frýdku Místku, který vede trenér Martin Pulpit. Valcíři se v utkání ujali vedení, na které jsme dokázali reagovat srovnávací brankou Viktora Rožka. Hosté přece jenom Spartak ale přetlačili a zvítězili nakonec 3:1.

„Dnešní utkání určitě splnilo svůj účel. Protočili jsme všechny kluky, kteří jsou na soustředění (tedy mimo Michala Dvořáčka, zraněného Tomáše Pospíšila, Erika Hradila a Libora Chytila). Po dvoudenní zátěži nám trochu trvalo se dostat do pohody, brzo jsme také inkasovali. Poté se nám podařilo srovnat, ale vzápětí jsme znovu inkasovali. V zápase jsme si vyzkoušeli nové věci, měli tam hezké průniky, s přínosem dnešního zápasu jsem tedy spokojen,“ shrnul zápas z pohledu Spartaku jeho trenér Jindřich Lehkoživ.

Spartak: Dostál - Josl, Zlámal, Kostka, Vyskočil Mich. – Rožek, Malenovský, Ondřejka, Tureček, Šrom – Vyskočil Martin. Střídali: Michálek, Oulehla,Uličný, Minář.

 Rožek


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 681x, hodnocen 3x, průměrná známka: 2.33

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016