Rozpis utkání Spartaku - jaro 2018

Muži >> Příprava >> SK Spartak Hulín – FC Fastav Zlín U21 1:2 ročník 2017/2018

SK Spartak Hulín – FC Fastav Zlín U21 1:2

27.1.2018 | 09:55:48 - Prvním soupeřem v přípravném období byli pro muže Spartaku junioři Zlínského Fastavu. Do zápasu nemohl zasáhnout brankář Libor Chytil, který se nyní nachází v zahraničí a Tomáš Pospíšil, který laboruje se zraněním. Novými tvářemi v našem týmu byli zkoušení Pavel Klimek a Viktor Rožek, starnovou tváří poté Jirka Oulehla. Od začátku zápasu se hrálo v rychlém tempu systémem nahoru – dolů. Na soupeři bylo znát, že je v jiné části přípravy a na hřišti působil sehraněji. Také se ujal vedoucí branky v prvním poločase. V druhé půli Spartak srovnal, když se svým typickým dravým stylem prosadil Michal Šrom. V závěru rychle hraného zápasu měli více sil mladíci ze Zlína, kteří také v poslední minutě využili špatného pokrytí v pokutovém území a nikým nehlídaný hráč hostí pohodlně hlavou uklidil centrovaný míč do sítě.

Spartak nyní čeká další přípravný zápas a to za týden na domácí umělce proti SFK ELKO Holešov, čas 15:00.

Spartak: Dostál – Oulehla, Kostka, Zlámal, Vyskočil Mich. – Hradil, Dvořáček, Klimek, Uličný - Ondřejka – Minář.
střídali: Tureček, Malenovský, Rožek, Šrom, Vyskočil Mar.