Rozpis utkání Spartaku - jaro 2019

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Příprava >> Muži zahájili zimní přípravu ročník 2017/2018

Muži zahájili zimní přípravu

18.1.2018 | 08:12:05 - V úterý 16. 1. 2018 zahájili muži Spartaku přípravu na jarní část sezóny. Ve Sportovním areálu Města Hulín se sešli k úvodnímu tréninku v podstatě stará známá sestava. V týmu však došlo k několika změnám. K jakým? Tak především tým přišel o tři tváře. Bronislav Otruba, zdá se, upřednostnil pracovní a rodinný život a dále bude pokračovat v podmínkách rakouského amatérského fotbalu. Tým opustil také Jiří Kovář, jehož další kroky vedou do Uherského Brodu, kde se tak v týmu potká s trenérem Martinem Ondou, se kterým společně váleli v dresu Napajedel či Spytihněvi. Ztrátu hlásí také střed hřiště, odkud odešel Lukáš Motal, jehož další štací bude HS Kroměříž.

V týmu jsou také nově příchozí. Těmi jsou Tomáš Pospíšil, který se vrací po hostování v Mohelnici. Návrat hlásí také Jiří Oulehla, kterého známe z loňského působení u nás. Třetím nováčkem je nadějný mladík z jednoho z okolních klubů.

Tým čeká nyní nabírání kondice, první přípravný zápas sehrají muži v sobotu 27. 1. doma proti juniorce Zlína. Rozpis přípravných zápasů sledujte pečlivě vzhledem k možným změnám a doplnění zápasů.

Hurá, fotbal je zpátky :)
Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 1320x, hodnocen 1x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016