4

Rozpis utkání Spartaku - jaro 2018

Žáci >> Žáci vyhráli turnaj v Troubkách ročník 2017/2018

Žáci vyhráli turnaj v Troubkách

30.11.2017 | 08:13:57 - V neděli 26.11.2017 se mladší žáci zúčastnili halového turnaje v Troubkách. Za účasti 7 družstev se utkali systémem každý s každým na 15 minut. První zápas jsme sehráli s družstvem Želátovic a byl to klasický první zápas v hale. Než jsme si zvykli na balón a na prostředí, chvilku nám to trvalo. I tak jsme nakonec vyhráli 1:0. Následovaly zápasy s domácími týmy a to proti celku Troubky "A" - 3:1 a Troubky "B" - 2:0.

Potom nás čekal asi nejtěžší soupeř z Dubu. V zápase jsme po vyrovnaném průběhu remizovali 1:1. Po tomto zápase naši kluci podlehli uspokojení v zápase s Lutopecnami. V první půli jsme byli půl zápasu horším týmem a jenom se štěstím jsme nedostali gól. Potom jsme se přece jenom zlepšili a vyhráli jsme nakonec 3:0.

Po důrazném proslovu v kabině před námi bylo poslední utkání s týmem Radslavic. Abychom získali 1.místo museli jsme zvítězit. Po nejlepším výkonu jsme vyhráli 2:0 a zaslouženě jsme celý turnaj vyhráli.

Kluci hráli v této sestavě: Mokrýš, Zdražil, Rejda, Vlasatý, Buksa, Langr, Bureš, Horáček, Drál a Nedbal.