Lužkovice

0

Žáci >> Starší žáci v dvou víkendových kolech stoprocentní, mladší bez bodů ročník 2017/2018

Starší žáci v dvou víkendových kolech stoprocentní, mladší bez bodů

22.10.2017 | 19:07:33 - V tomto víkendu nastoupili naši žáci k dohrávce zápasu s Karlovicemi a k zápasu s Juřinkou. Zápas s Karlovicemi začal úspěšně. Už na začátku poločasu jsme dali úvodní gól a získali převahu. Ale naši chlapci jako by usnuli. Soupeř si začal vypracovávat šance, které naštěstí neproměňoval. Po domluvě v kabinách natoupili k druhému poločasu jako vyměnění. Začali hrát aktivněji, kombinačně a téměř nepustili soupeře k balónu. Dostavil se úspěch v podobě druhé branky. Nápor našich neustával a 10 minut před koncem zápasu dali naši chlapci třetí gól.
V neděli chtěli kluci potvrdit formu a na domácím hřišti vyzvali Juřinku. Úvod poločasu se nám ovšem vůbec nepovedl. Hra byla ospalá, bez dohrávky v soubojích, nepřesnosti v nahrávkách a důrazu v osobních soubojích. Úspěch slavil soupeř a poločas skončil 0:1. Domluva v šatně byla důrazná. Po poločase se karty obrátili. Kluci začali kombinovat, byli aktivnější a podařilo se vyrovnat. Gól naše chlapce ještě více povzbudil a okamžitě po rozehrávce sebrali soupeři balon a otočili stav zápasu na svou stranu. Začali hrát v pohodě, kombinovali a nedávali soupeři z Juřinky šanci něco vymyslet. Ke konci zápasu jsme ještě jednou utekli obraně hostí a nadvakrát dostali balon do sítě soupeře. V obou dnech se z naší strany hrál pohledný fotbal a kombinační hra přinesla našim starším žákům šest bodů a posun na třetí příčku v tabulce, kterou si naši kluci plně zaslouží.
Za trenéry a myslím i fandící rodiče klukům díky a doufám, že poslední zapas na hřišti v Chropyni s mužstvem Lůžkovic bude ve stejném duchu a o krásné podívané. Trenéři

Starší žáci:
FC Velké Karlovice + Karolinka/Nový Hrozenkov – SK Spartak Hulín/FK Chropyně 0:3