Rozpis utkání Spartaku - jaro 2019

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> SK Spartak Hulín – MFK Vyškov 2:1 ročník 2017/2018

SK Spartak Hulín – MFK Vyškov 2:1

22.10.2017 | 12:55:38 - Po dvou vítězstvích v řadě čekala na muže Spartaku další těžká zkouška v podobě vzestupujícího Vyškova. Ten v Hulíně představil 3 cizince v zápase a 2 mimo zápas a dokonce vlastní televizní štáb vyrábějící televizní přenos. Bonusem sestavy Vyškova byla přítomnost čerstvého mistra světa v malém fotbale Jana Koudelky.

V zápase celkově byl k vidění zajímavý a pohledný fotbal, ke kterému přispěli stejnou měrou oba soupeři.

Spartak zahrozil v úvodní čtvrthodině 2x. Nejprve v 11. minutě prošel Lukáš Motal do pokutového území, proti němu vyběhl brankář Vyškova. Tísněný hráč Spartaku přehodil míč k Michalu Šromovi, nicméně hostující obránce míč dokázal odvrátit před hrozícím problémem. Obdobně se v rodící se tutovce neorientoval pohotověji v 13. minutě Václav Ondřejka a Spartak tak z pěkných šancí nic nevytěžil.

Vyškov odpověděl v 18. minutě, kdy jedovatou střelu Daniela Přerovského vytáhl Jakub Dostál alespoň na rohový kop. O dvě minuty později zakončil střelou vedle branky Tomáš Praks.

Na druhé straně svůj tým podržel v 23. minutě brankář Jakub Klimeš poté, co se v pokutovém území uvolnil Miroslav Tureček a na branku Vyškova vyslal nebezpečnou střelu. Skóre se poté nezměnilo ani ve 27. minutě po Dvořáčkově rohu a hlavičce Davida Kostky, která směřovala vedle branky.

Svou kvalitu, kterou Spartaku představil již přibližně před rokem ještě v dresu Blanska, ukázal divákům v Hulíně Jan Koudelka v 33. minutě poté, co se protáhl a zakončil nakonec vedle branky.

Nejblíže byl ale brance Spartak v závěru 1. poločasu. Vzrůstající požár v hostujícím pokutovém území, který začal Tureček svým pěkným centrem a svým dílem přispěli následně i Šrom s Motalem ale hostující brankář pohotově zlikvidoval.

Do kabin se tak šlo za stavu 0:0.

Pěkných akcí nebylo málo ani ve druhém poločase. Vše zahájil v 48. minutě přímým kopem Václav Ondřejka, jeho střelu ale od tyče vyrazil brankář Klimeš. Naopak v 52. minutě potáhl akci Vyškova Matocha a proti jeho střele musel zasahovat zase brankář Dostál a um brankáře Hulína otestovali Vyškovští i v 62. minutě střelou Studeného a i podruhé neuspěli.

V 68. minutě přišel na hřiště čerstvý Erik Hradil a toto střídání se nakonec ukázalo za šťastný tah domácích. Čerstvý záložník zakrátko po střídání v 69. minutě ze své pozice postupoval na branku Vyškova, jeho zakončení sice brankář Klimeš na hranici šestnáctky vyrazil zpět do pole, k míči se ale dostal nakonec Václav Ondřejka a umístěným lobem umístil míč do opuštěné branky – Spartak se ujal vedení 1:0.

Hosté se snažili skóre zápasu srovnat. Jejich snaha dostála své odměny v 86. minutě, kdy se pokutovým územím prodíral právě mistr světa Jan Koudelka a bránící Jiří Kovář jej nedovoleně poslal k zemi – pokutový kop!

Ten zahrávající Filip Studený byť se štěstím nakonec proměnil a skóre zápasu se v 87. minutě změnilo na 1:1.

Prakticky ale vzápětí se v 88. minutě po straně Vyškova protáhl znovu Erik Hradil, poslal ostrý centr před branku, kam si naběhl Michal Minář a ve skluzu protlačil míč za brankovou čáru! 2:1.

V této podobě také zápas zanedlouho skončil a Spartak si připsal velice cenné tři body do tabulky.

Hodnocení trenéra: Dnes diváci podle mého názoru viděli nadprůměrný zápas III. ligy. Obě mužstva chtěla hrát fotbal a bylo k vidění hodně šancí. Naše mužstvo se v posledních zápasech hodně zvedlo a dokázal porazit velice silný Vyškov. Ta jejich kvalita byla výborná. Dnes to bylo spíše o tom, kdo bude mít více štěstí a dá vítězný gol. Jsem rád, že jsme to byli my a já musím klukům poděkovat za to, že jsme navázali na předchozí výkony.

Rozhodčí: Luboš Drozdy, AR1: Jakub Galář, AR2: David Šimoník, delegát: Jan Prokop

Spartak: Dostál – Kovář, Kostka, Zlámal, Vyskočil Mich. – Šrom, Dvořáček, Malenovský, Motal, Tureček (68. Hradil) – Ondřejka (84. Minář).
Vyškov: Klimeš – Němeček, Rapouch, Cvijović, Jeřábek – Praks ( 74. Boźović), Studený, Přerovský, Lahodný, Bennett (45. Matocha) – Koudelka.

 69. Ondřejka, 88. Minář – 87. Studený (p.)

 Dostál, Ondřejka, Dvořáček, Kovář, Vyskočil Mich. – Koudelka, Boźović

 165


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 1096x, hodnocen 4x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016