Lužkovice

0

Žáci >> Žáci z Dolní Lhoty vezou šest bodů ročník 2017/2018

Žáci z Dolní Lhoty vezou šest bodů

8.10.2017 | 18:41:03 - Sobotní zápas v Dolní Lhotě pro naše kluky nezačal šťastně. I přes tlak, který na domácí mužstvo vyvíjeli, nám unikl dvakrát jejich útočník a v polovině prvního poločasu jsme prohrávali 2:0. I přes nepříznivý stav kluci nepřestali hrát a dostavil se výsledek. Naši nejprve snížili a ještě před koncem poločasu vyrovnali na 2:2. Po přestávce naši hráči pokračovali v tlaku a štěstí nám přálo i v koncovce, takže jsme v 55. minutě vedli 2:4. Soupeř znervózněl a přitvrdil v osobních soubojích. Naši kluci se nechali vyprovokovat a dopustili se i faulu. Dostali jsme dvě žluté karty, ale stav zůstával stejný. V 64 minutě šel domácí útočník do brejku, kde došlo k faulu ze strany našeho brankáře, který inkasoval kartu červenou. Po následném přímém kopu faulovaný hráč snížil na 4:3. V 67. minutě byl náš střelec vyrovnávajícího gólu Tadeáš Juřena, ač balon již odehrál, faulován a likvidační faul odnesl naštípnutým kotníkem a dlahou. I když jsme dohrávali bez faulovaného Juřeny a v 10ti, naši nápor domácích ustáli a výsledek 3:4 pro naše kluky se již nezměnil.

Díky klukům za výkon a doufám, že když náš brankář bude pykat za "klukovský faul", bude i hráč Dolní Lhoty potrestán za faul likvidační a on i vedeni jejich tymu si z toho vezmou ponaučení a budou přistupovat ke hře a k trénování mládeže s větším rozumem. Ještě jednou velké díky klukům za podaný výkon a Tadeášovi brzké uzdravení a návrat na hřiště. Trenéři

Starší žáci: Dolní Lhota – SK Spartak Hulín/FK Chropyně 3:4
b: Donát 2, Juřena, Bukový
Sestava: Zalabák – Němec, Horsák, Donát, Polišenský, Juřena, Matela, Pleva, Kejnar, Dohnal, Ramiš, Bukový, Bureš, Zdražil, Vlasatý.

Mladší žáci: Dolní Lhota – SK Spartak Hulín/FK Chropyně 1:9
b: Buksa 3, Bureš, Jedlička, Štolfa, Horáček, Zdražil, Jansa
Sestava: Čížek – Jansa, Foltýn, Fershtey, Horáček, Nedbal, Drál, Bureš, Vlasatý, Jedlička, Buksa, Štolfa, Zdražil, Kejnar