Lužkovice

0

Žáci >> Žáci naplno bodovali ve Vlachovicích ročník 2017/2018

Žáci naplno bodovali ve Vlachovicích

2.10.2017 | 07:13:31 - Aktualizováno V sobotu 30.9. naši žáci nastoupili k zápasu ve Vlachovicích. Zápas starších se hrál na těžkém mokrém terénu. Prvné poločas byli naši kluci aktivnější, důrazní v soubojích, ale až do zhruba 25 minuty soupeř odolával našemu tlaku. Našim klukům se nakonec podařilo skórovat po krásné střele z dálky. Do druhé půlky kluci nastoupili jako vyměnění. Soupeř nás přehrával, z čehož nakonec i těžil. Po závaru v naší 16tce se náš obránce dopustil faulu a soupež vyrovnal z pokutového kopu. Kluci přidali na aktivitě, ale gól nepřicházel. Pár minut před koncem náš faulující obránce po krásné akci vystřelil z dálky na bránu soupeře. Zblokovaná střela se mu dostala zpět na kopačku a opakovaná tvrdá střela skončila v síti domácích. Gólový náskok naši kluci do konce zápasu už v pohodě udrželi a získali cenné a doslova vydřené 3 body. Za trenéry patří klukům poděkování, i když výpadek ve druhém poločasu nás mohl o výhru připravit. Kluci si jistě vezmou ponaučení a zapracují na zlepšení.

starší žáci: SK Vlachovice – SK Spartak Hulín/FK Chropyně 1:2
b:
Straka – Matela, Donát
sestava: Zalabák – Němec, Horsák, Donát, Polišenský, Juřena, Matela, Pleva, Dohnal, Mokrýš, Bukový, Rygr, Bureš, Zdražil

mladší žáci: SK Vlachovice - SK Spartak Hulín/FK Chropyně 1:15
Naši mladší žáci sehráli další mistrovské utkání. Své síly změřili se soupeřem z Vlachovic. Do tohoto utkání naši mladší žáci vstupovali s bilancí 2 výhry 0 proher se skórem 6:4. Domácí tým Vlachovic vstupoval do utkání s bilancí 1 výhra 1 porážka se skórem 9:10. Po předchozích zápasech se čekal vyrovnaný průběh zápasu. Opak byl ovšem pravdou. Hned v prvních šesti minutách jsme soupeře zamkli kolem jeho pokutového území a vypracovali si několik vyložených šancí, které jsme nedokázali proměnit. Vše prolomil v sedmé minutě Oldřich Buksa první brankou. Chvíli na to se prosadil Lukáš Zdražil, po něm hned David Rejda a minutu na to znovu Zdražil. Do šaten se odcházelo za stavu 0:7 pro Hulín. Po přestávce se opět hrálo v plném nasazení a branky padaly jedna za druhou. Diváci mohli sledovat nádherné akce na jeden, dva doteky. Skóre na konci zápasu plně vystihlo dění na hřišti. Naši chlapci si připsali další tři body za výhru 1:15.

b: Zdražil 4, Buksa 3, Rejda 3, Vlasatý 2, Neumann, Horáček, Bureš
sestava: Mokrýš – Vlasatý, Bureš, Langr, Horáček, Zdražil, Neumann, Buksa, Rejda, Spálovský