Lužkovice

0

Žáci >> Žáci si připsali dvojí vítězství ročník 2017/2018

Žáci si připsali dvojí vítězství

10.9.2017 | 09:17:39 - Dne 9.9. nás čekalo druhé utkání mladších a starších žáků Hulína a Chropyně proti Bystřici pod Hostýnem. Starší žáci měli soupeři co oplácet. Debakl na konci loňské sezóny zůstal našim klukům vryt hluboko v paměti. Po, řekl bych až prospaných, prvních čtyřech minutách se naši kluci rozkoukali a začali hrát pohledný fotbal. Defenzivně založená hra s přihrávkami na brejky se brzy vyplatila a v necele patnácté minutě jsme díky posile z Prahy Maxu Rygrovi, vedli 1:0. Zanedlouho tentýž hráč přihrál Lukymu Bukovému a ten zvýšil náskok na 2:0.

Po poločase jsme hráli v ještě malinko lepším nasazení, avšak kluci se potýkali se silným protivětrem, z čehož nakonec hoste vytěžili a snížili na 2:1. Obrana posílena ze zálohy se ještě více semkla, kluci se navzájem burcovali a byla vidět chuť vyhrát. Dlouhým nákopem z naší poloviny vyslal obránce opět Maxe Rygra, který završil na konečných 3:1.

Naši kluci byli po zkušenosti z prvního zápasu důraznější na přihrávce, v osobních soubojích a dohrávkách osobních soubojů, což dnešní duel rozhodlo. Za cenné vítězství jsme jako trenéři rádi a myslím, že jak kvalita, tak hernost našich kluku roste a budeme rádi, když neusnou na vavřínech a dnešní výhra je povede k ještě většímu nasazení a odstranění drobností, které se ještě našly. Všem zúčastněným díky za podporu a klukům za odvedený výkon. Trenéři

starší žáci: SK Spartak Hulín/FK Chropyně - FK Bystřice pod Hostýnem 3:1