Lužkovice

0

Žáci >> Žáci zahájili sezónu v Luhačovicích ročník 2017/2018

Žáci zahájili sezónu v Luhačovicích

3.9.2017 | 17:07:27 - Dne 2.9. nastoupili mladší a starší žáci Chropyně a Hulína na hřišti Luhačovic k prvnímu mistrovskému utkání. Starší žáci po neúspěšném ukončení loňské sezóny a ne zrovna dlouhé přípravě na sezónu letošní, nastoupili v očekáváni, jak zápas dopadne. Hráli s plným nasazením a po neúspěšném začátku prvního poločasu, kdy prohrávali 1:0, otočili stav na 1:2. Do druhé poloviny nastoupili lépe a zatlačili domácí klub. Koncovka vsak nebyla úspěšná a dlouho se hrálo za stavu 2:2. V posledních minutách jeden z domácích unikl naší obraně a skóroval na konečných 3:2. Z pohledu nás trenérů nasazení kluků chválím. Je třeba ještě dopilovat detaily, pokračovat v trénování společně kvůli sehrání a myslím si, že úspěchy a výhry v zápasech se dostaví.

Starší žáci: FK Luhačovice – SK Spartak Hulín/FK Chropyně 3:2
b: Pleva 2
Sestava: Zalabák – Němec, Matela, Pleva, Olle, Kejnar, Nedbal, Horsák, Donát, Polišenský, Juřena.
střídání: Dohnal, Ramiš, Bukový

Mladší žáci: FK Luhačovice – SK Spartak Hulín/FK Chropyně 1:2
b: Buksa 2
Sestava: Langr – Foltýn, Jansa, Horáček, Drál, Nedbal, Bureš, Fershtey, Vlasatý, Zdražil, Buksa, Spálovský, Rejda