-
-

FC TVD Slavičín

-

Dorost >> Zápasy >> Úvod krajské přeboru vyšel dorostencům nad očekávání ročník 2017/2018

Úvod krajské přeboru vyšel dorostencům nad očekávání

5.8.2017 | 14:00:54 - Fotbal Kunovice - SK Spartak Hulín 0:5(0:3) K prvnímu mistrovskému utkání zajížděl nováček krajského přeboru na půdu jednoho z největších favoritů soutěže do Kunovic.Pozměněný celek hulínských dorostenců začal utkání opatrně se snahou neudělat zbytečnou chybu a tak úvod zápasu patřil domácím dorostencům,kteří dobře kombinovali,drželi míč,ale na dostřel hulínské branky se přes pozornou obranu hostů nedostali.Byli to naopak hulínští,kteří šli střelou kanonýra Kubu Navrátila do vedení už v 7.minutě. A o osm minut později bylo ještě veseleji,když po rohovém kopu Standy Uličného se prosadil nováček v hulínském dresu Krejčíř.Krátce nato musel pro zranění odstoupit nejlepší hulínský střelec Navrátil a trenér Naď musel provést změny v sestavě a rozestavení.Levý obránce Lukašík se přesunul na hrot a byl to on kdo ve 40.minutě zakončil své odvážné sólo třetí brankou v síti domácích.Do druhého poločasu šli naši kluci na hřiště s cílem zachytit počáteční nápor domácích a rychlými brejky do otevřené obrany ohrožovat domácí branku.Ukázněným a odpovědným výkonem se to dařilo a když z mnoha šancí byla proměněna až ta ze 74.minuty,kdy Šustal z levé strany mistrovsky přehodil brankaře a když v 77.minutě vsítil přímo z rohového kopu Uličný pátý gól ,bylo rozhodnuto.Nelze nevzpomenout ani výborný výkon hulínského brankaře Radka Stratila,který mimo jiné kryl ve 28.minutě pokutový kop domácích.Skvělým výkonem všech hráčů bez rozdílu tak Hulín dosáhl vysokého zaslouženého vítězství,které jim určitě dodá sebevědomí do dalších bojů

Lubomír Lanča

Spartak: Stratil - Zůvala, Vlach, Pleva, Lukašík -Jetelina, Vaculík, Šůstal, Uličný - Krejčíř, Navrátil. Střídali Pecha, Macháček a Symerský