krajský přebor 2017/18

1

ČSK Uherský Brod

66
2

FC TVD Slavičín

66
3

FK Kunovice

49
4

Bojkovice

49
5

SK Louky

48
6

FC Elseremo Brumov

46
7

SK Spartak Hulín

40
8

Štítná nad Vláří

37
9

FK Lužkovice

34
10

FC Viktoria Otrokovice

33
11

SK Baťov

26
12

Spartak Hluk

21
13

Napajedla

16
14

FK Luhačovice

15

 


Rozpis utkání Spartaku - podzim 2020

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


ročník 2017/2018

Letní zemětřesení v kádru dorostu

2.8.2017 | 06:28:37 - V týmu dorostu se přes léto udála řada změn. Po dlouhých letech opustil realizační tým Lubomír Apolenář, kterému patří ještě jednou velké poděkování za odvedenou práci. Post vedoucího týmu zatím zůstává neobsazen. Hráčský kádr prošel až nečekaně velkou obměnou. Kabinu Spartaku opustilo z různých důvodu osm jmen. Z věkových důvodů přechází do mužské kategorie pět hráčů. Patrik Janovský (FK Chropyně), Jaroslav Šálek (FK Chropyně), Martin Pitron (TJ Skaštice), Marek Hrdlička (FK Admira Hulín) a Patrik Daněk. Bohužel nečekaně se k těmto přidali i hráči, kteří pro další ročník měli patřit k oporám – David Moravec (SK Hanácká Slavia Kroměříž), David Lukeš (FK Admira Hulín) a Kamil Šůstal, který, věřím, že dočasně, zanechal aktivní kariéry. Seznam nových posil je o poznání menší. Na přestup ze Slavie Kroměříž přišel Mikuláš Lukašík. Na hostování z Břestu dorazili Jan Krejčíř a Petr Symerský, z Holešova Josef Macháček a z žáků Spartaku Pavel Tobolík a Martin Plško.

Cíle pro trenéra:
Po dvou letech jsme se konečně dočkali vytouženého postupu do krajského přeboru. Po takovém zemětřesení v šatně, kdy nás opustilo neuvěřitelné množství hráčů, došlo k omlazení kádru, a proto jako nováček soutěže vstupujeme do nové soutěže s velkou pokorou. V rámci odchodů hráčů mě nepříjemně zarazilo jedno jméno a na základě této zkušenosti se budu ještě více snažit o spolupráci s okolními kluby (FK Chropyně, TJ Skaštice a SK Břest), kde by hráči po odchodu z dorostu našli uplatnění. Co se týče posil, tak intenzivně jednám ve Zlíně a v Kroměříži a doufám, že do 14 dnů se k nám přidá někdo další.

Tomáš Naď


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 2280x, hodnocen 26x, průměrná známka: 1.15

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016