krajský přebor 2017/18

1

FC TVD Slavičín

36
2

ČSK Uherský Brod

35
3

FC Elseremo Brumov

28
4

Bojkovice

25
5

Štítná nad Vláří

25
6

SK Spartak Hulín

24
7

SK Louky

24
8

FK Kunovice

19
9

FC Viktoria Otrokovice

16
10

FK Lužkovice

14
11

Napajedla

11
12

SK Baťov

10
13

Spartak Hluk

4
14

FK Luhačovice

2

 


Rozpis utkání Spartaku - podzim 2017

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


ročník 2017/2018

Letní zemětřesení v kádru dorostu

2.8.2017 | 06:28:37 - V týmu dorostu se přes léto udála řada změn. Po dlouhých letech opustil realizační tým Lubomír Apolenář, kterému patří ještě jednou velké poděkování za odvedenou práci. Post vedoucího týmu zatím zůstává neobsazen. Hráčský kádr prošel až nečekaně velkou obměnou. Kabinu Spartaku opustilo z různých důvodu osm jmen. Z věkových důvodů přechází do mužské kategorie pět hráčů. Patrik Janovský (FK Chropyně), Jaroslav Šálek (FK Chropyně), Martin Pitron (TJ Skaštice), Marek Hrdlička (FK Admira Hulín) a Patrik Daněk. Bohužel nečekaně se k těmto přidali i hráči, kteří pro další ročník měli patřit k oporám – David Moravec (SK Hanácká Slavia Kroměříž), David Lukeš (FK Admira Hulín) a Kamil Šůstal, který, věřím, že dočasně, zanechal aktivní kariéry. Seznam nových posil je o poznání menší. Na přestup ze Slavie Kroměříž přišel Mikuláš Lukašík. Na hostování z Břestu dorazili Jan Krejčíř a Petr Symerský, z Holešova Josef Macháček a z žáků Spartaku Pavel Tobolík a Martin Plško.

Cíle pro trenéra:
Po dvou letech jsme se konečně dočkali vytouženého postupu do krajského přeboru. Po takovém zemětřesení v šatně, kdy nás opustilo neuvěřitelné množství hráčů, došlo k omlazení kádru, a proto jako nováček soutěže vstupujeme do nové soutěže s velkou pokorou. V rámci odchodů hráčů mě nepříjemně zarazilo jedno jméno a na základě této zkušenosti se budu ještě více snažit o spolupráci s okolními kluby (FK Chropyně, TJ Skaštice a SK Břest), kde by hráči po odchodu z dorostu našli uplatnění. Co se týče posil, tak intenzivně jednám ve Zlíně a v Kroměříži a doufám, že do 14 dnů se k nám přidá někdo další.

Tomáš Naď


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 996x, hodnocen 25x, průměrná známka: 1.08

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016