Rozpis utkání Spartaku - jaro 2019

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Pohár >> Ve 2. kole MOL Cup přijede Baník Ostrava!!! ročník 2017/2018

Ve 2. kole MOL Cup přijede Baník Ostrava!!!

26.7.2017 | 21:07:59 - Dnes krátce po druhé hodině vylosoval generální sekretář FAČR pan Rudolf Řepka Spartaku soupeře pro 2. kolo poháru MOL Cup. Tímto soupeřem nebyl nikdo menší než slavný FC Baník Ostrava.

Los vyvolal kolem Hulína lavinu spokojenosti a nadšení. Je totiž obecně známé, že majitelem klubu je kroměřížský podnikatel Václav Brabec a Baník i proto opakovaně absolvuje soustředění právě v Kroměříži. Naposledy nedávno tam dokonce sehrál několik přípravných zápasů na novou sezónu. Fanouškovská základna ostravského klubu má proto právě kolem našeho města mimořádně kvalitní základy.

Nadcházející souboj s Baníkem má ale i několik dalších rozměrů. Tak jako loni, tak i letos ve 2. kole přicestuje do Hulína se svým týmem trenér Radim Kučera. Loni ještě s druholigovým celkem 1. SC Znojmo FK prohrál u nás 2:1. Letos ve stejné fázi soutěže jistě podobné překvapení připustit už nebude chtít. Jeho asistentem u týmu však není nikdo jiný, než nám dobře známý Bronislav Červenka, který u nás odvedl ve dvou a půl sezónách více než kvalitní práci v týmu. „Bude to zajímavý zápas. Nevím co k tomu více říct, čeká nás zajímavý a nepříjemný soupeř,“ vzkázal z týmu soupeře směrem k nám s diplomatickým úsměvem Broňa.

„Je to velmi zajímavý soupeř. Z těch ligových mužstev je to pro mě ten nejlepší los. Baník má velkou fanouškovskou základnu a já počítám, že nějací fandové zavítají i do Hulína. Pro mne osobně to bude ještě pikantnější v tom, že se potkám se svými bývalými trenéry, ať už s trenérem Kučerou nebo Broňou Červenkou. Budeme chtít určitě Baník potrápit a věřím, že při troše štěstí by se nám to mohlo podařit. Od Baníku se očekává jasný postup, zatímco my budeme hrát určitě bez nějakého většího tlaku a zapas si užijeme. Ale rozhodne jim nedáme nic zadarmo,“ kontroval na adresu nadcházející soupeře nyní už hráč Spartaku Lukáš Motal, který právě před rokem pod Radimem Kučerou v Hulíně nastoupil v dresu 1. SC Znojmo.

Ohlasy na los poskytli i další hráči Spartaku. "Určitě nejen pro nás s bráchou to bude svátek. Do Hulína přijede Baník, který má jedny z nejlepších fans v celé republice. Bude to skoro profesionální zápas se vším všudy. Já jsem takových zápasů sehrál hodně, ale myslím si, že i pro kluky, kteří proti Baníku ještě nikdy nehráli, to bude velká škola. Na Baník mám dobré vzpomínky, naposledy za Frýdek jsem dal vítězný gól. Byl bych rád, abych jej dal i tentokrát a utkání se tím zdramatizovalo. I když favoritem je určitě Baník," popsal za oba bratry Vyskočilovy dojmy ze zápasu Martin Vyskočil.

Speciální vztah k Baníku má legendární středopolař Spartaku Svatopluk Kadlec, který v Baníku hrál v mládežnických kategoriích a to dokonce s Milanem Barošem. „Los je dle mého nejvíc zajímavý - top pro mě a samozřejmě i určitě pro většinu fandů tady v Hulíně a okolí. Na zápas se moc těším a věřím, že přijde nejvíce lidí, co kdy v Hulíně na fotbale bylo a bude tu parádní atmosféra...Mne už kontaktoval například i kamarád, že k nám přijede a že se tu potkáme...Milan Baroš podle mne vůbec hrát nebude, ale to je jen můj názor. S ním bych se samozřejmě opět po X letech rád potkal a prohodil pár slov...,“ dodal Svaťa.

Obdobně část mládežnické kariéry v Baníku strávil stoper a další legenda Spartaku Jaroslav Zlámal: „Já doufám, že Baník přijede i s Barošem a že na zápas přijde i velké množství diváků. Myslím si, že v této fázi soutěže jde o nejatraktivnějšího možného soupeře, na kterého jsme vůbec mohli narazit. Je to nejvíce atraktivní soupeř jak pro nás, tak i pro diváky a doufám, že jej pořádně potrápíme.“

Co tedy dalšího dodat? Zápas se bude hrát v srpnu, nejspíše 9. 8. 2017 od 17:00 v Hulíně. Termín zápasu se ale ještě dle dohody klubů může změnit. Takže fanoušci - těště se a sledujte web kvůli dalším organizačním informacím :)


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 1917x, hodnocen 7x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016