Rozpis utkání Spartaku - jaro 2020

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Pohár >> Petr Švancara: Zápas byl reklama na fotbal! ročník 2017/2018

Petr Švancara: Zápas byl reklama na fotbal!

22.7.2017 | 18:08:34 - Po pohárovém zápase v Tišnově došlo na hodnocení zápasu i z pohledu domácích. K tomu jsme oslovili právě Petra Švancaru a požádali ho o krátký rozhovor:

Já dnešní utkání hodnotím pozitivně, myslím si, že z obou stran šlo o kvalitní fotbal. Fanoušci, kteří dnes na fotbal přišli, si určitě přišli na své. My takhle hrajeme už asi rok a půl, hrajeme kombinačně už od brankáře. Přesně takový fotbal chceme hrát, vevnitř jsem s naším projevem spokojený a myslím si, že jsme se vydali správným směrem. Nás vyřazení samozřejmě mrzí, protože bychom tu po postupu mohli přivítat třeba nějaké ligové mužstvo a pro nás by to byl obrovský svátek.

Dnešní zápas ale beru pozitivně, dali jsme tři branky, já sám jsem měl minimálně dvě stoprocentní šance a to ještě za stavu 3:1. Prohrát brankou z 90. minuty mne mrzí. Ale já jsem na kluky pyšný a myslím si, že Hulín si dnes v hospodě určitě bude moct říct, že jsme jich dost potrápili.


Zastavím se ještě u té Tvé branky. Podle mne zaváněla ofsajdem, zdálo se mi, že i Ty sám ještě pohledem kontroluješ, jestli rozhodčí zvedne praporek..

Nedíval jsem se. Z mého pohledu, možná to je jinak, já jsem si hlídal ještě na své půlce, abych v ofsajdu nebyl. Pak jsem viděl, že gólman jde později, tak jsem si ho obhodil a dal jsem gól do prázdné. No tak možná to byl jeden ze sporných gólů dneška, můžeme se bavit o té penaltě, ale tady nemá cenu brečet. Kéžby takových zápasů bylo více jak u Vás tak u nás. Tohle přesně byla reklama na fotbal, kde hrají proti sobě dvě nižší soutěže proti sobě.

Já opakuji, že dneska to byl skvělý zápas a pomohl tomu soupeř. Já Hulínu k postupu gratuluji a přeji mu, ať postoupí co nejdál. A také jsem rád, že jsem po dlouhé době viděl Vencu Ondřejku, se kterým jsem si zahrál ve Slovácku. Doufám, že za Vás bude hrát co nejvíc a bude se mu dařit, poněvadž ho mám rád, kluka zlobivýho. Ale tyto typy já jsem měl rád vždy, a proto mu přeju, ať se mu daří.


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 1863x, hodnocen 11x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016