15
14

Nedachlebice

13

Dorost >> Zápasy >> Dorostenci Spartaku uzavřeli sezónu vítězstvím v Jarošově ročník 2016/2017

Dorostenci Spartaku uzavřeli sezónu vítězstvím v Jarošově

19.6.2017 | 17:39:28 - Jako poslední ukončili svoji sezónu dorostenci Spartaku. Ti v nedělním odpoledni cestovali do Jarošova, kde se utkali s místními kluky. Utkání nabídlo dvě odlišné půlky hry. V té první měli jasně navrch naši hráči. Netrvalo navíc dlouho a domácí zfaulovali v pokutovém území Kubu Navrátila a Spartak získal výhodu pokutového kopu. Ten šel kopnout brankář Martin Horák, ovšem zamířil jen nad branku. Spartak přesto šel vzápětí do vedení, kdy se prosadil Standa Uličný, poté přidal branku Jakub Navrátil a brankový účet první půle zakončil střelou, která zapadla k tyči překvapeného domácího brankáře, znovu Standa Uličný.

Druhá půle už Hulínským ale vůbec nevyšla a snaživí domácí se dostali brzo na dostřel, když v 53. minutě snížili na 1:3. Spartak si sice nějaké šance vytvořil, ale buď zakončení bylo nepřesné, nebo dobře vypadající akce skončily v kličkách či na kopačkách pozorné domácí defenzivy. Spartak kontroloval hru, avšak když za hru rukou v 80. minutě kopali domácí pokutový kop, který byť se štěstím proměnili, byly rázem tři body v ohrožení. Domácí šance na srovnání skóre měli, ale nedokázali jich využít. I poslední zápas v sezóně tak dorostenci vyhráli, tentokrát 3:2.

TJ Slavoj Jarošov – SK Spartak Hulín 2:3