Muži >> Další domácí prohra: SK Spartak Hulín – SK Líšeň 0:3 ročník 2016/2017

Další domácí prohra: SK Spartak Hulín – SK Líšeň 0:3

7.5.2017 | 20:03:35 - Třetí zápas v jednom týdnu odehráli muži Spartaku. Tentokrát jim byl soupeřem celek ze samého suterénu tabulky z Brna, který v závěru soutěže mocně dohání, aby se co nejvíce vzdálil konci tabulky.

Spartak do utkání nemohl využít Václava Ondřejku pro disciplinární trest za vyloučení v zápase s Kroměříži a ani tentokrát pro rodinné záležitosti nenastoupil ani Vlasta Barcuch.

Po bouřlivém středečním duelu s Kroměříží, jehož dozvuky se nad sobotním zápasem ještě vznášely, jakoby utkání s Líšní nemělo ani patřičný náboj.

Spartak zahrozil v 6. minutě, kdy se po narážečkách ocitl v dobré šanci Michal Šrom, ovšem jeho zakončení na přední tyči zneškodnil brankář Matěj Rychetský. Hosté odpověděli vzápětí průnikem Kršky po brankové čáře a zakončující Machálek zakončil střelou mimo branku.

Pak se dlouhé minuty nic zásadního nedělo, až ve 20. minutě se šikovně protáhl do pokutového území Jaroslav Laciga, ale i jeho střelu pozorný Rychetský vytlačil nad branku. Tamtéž skončila i střela Martina Malenovského z 25.minuty.

Po dalších dlouhých nijak záživných minutách zahrozili hosté. V 36. minutě se pěkně uvolnil Tomáš Machálek a zakončil, jeho jedovatou střelu ale Libor Chytil vyrazil na roh.

O minutu později už to bylo horší. V 37. minutě Spartak zahrál rohový kop, hosté však bleskově přešli do brejku, v přečíslení vyslali do zakončení volného Davida Kršku, jenž tvrdou ránou propálil Libora Chytila 0:1.

S takovým výsledkem také skončila první půle.

Hned z kraje druhé půle Spartak zahrozil z přímého kopu Michala Dovářčka. Jeho kop však bez teče proplachtil pokutovým územím a zapadl mimo hřiště za zadní tyč.

Mnohem nadějněji vypadal akce Spartaku ze 49. minuty, to se pokutovým územím protáhl Jirka Oulehla a jeho centr hlavičkou poslal Tomáš Pospíšil jen k rukám hostujícího brankáře.

Důrazné odpovědi se dočkal Spartak v 55. minutě. Machálek se protáhl po straně a nabíhající Ovsepjan zamířil jen nad branku. Tamtéž skončila hlavička Machálka po rohovém kopu v 65. minutě.

Za další dvě minuty poté Líšeň zvýšila Denisem Frimmelem, který střelou do prázdné branky zakončil jinak povedenou kombinaci hostí. 0:2

Zmar Spartaku v 83. minutě dokončil Machálek, který v souboji přetlačil Jaroslava Zlámala a střelou k tyči zakončil svůj individuální atak naší branky 0:3.

Spartak tedy zakončil týden hrůzy se ziskem 0 bodů a hrozivým skóre 1:11. Snad to příště bude lepší.

Hodnocení trenéra: Dnes se stydím za to, co jsme předvedli. Někteří hráči předvedli až trapný výkon, doufám, že si to uvědomí a v těch hlavách si to srovnají. S takovým přístupem se výsledky asi nemohou zvyšovat. Na Líšni bylo vidět, že chce hrát víc, že ty body chce. Bohužel na druhou stranu jsme v takovém stadiu, že se nemáme kde chytnout a musí hrát ti v takové formě, jakou mají.

rozhodčí: Radim Duda, AR1: Paskal Trigas, AR2: Jozef Slaminka, delegát: Zdeněk Hulcký

Spartak: Chytil – Vyskočil (57. Minář), Zlámal, Číhal, Kovář – Šrom, Dvořáček, Laciga, Malenovský, Oulehla (74. Goldemund) – Pospíšil.
Líšeň: Rychetský – Bednář, Zezula, Král, Pospíšil – Krška (84. Minařík), Demeter, Fall, Ovsepjan (86. Čampa), Machálek – Frimmel (75. Daněk).