13

Rozpis utkání Spartaku - jaro 2017

Dorost >> Zápasy >> Dorostenci utrpěli první jarní porážku ročník 2016/2017

Dorostenci utrpěli první jarní porážku

3.4.2017 | 15:30:50 - Výsledek druhého jarního utkání dorostů plně odpovídal průběhu zápasu. Soupeř mimo jiné těžil z většího důrazu v osobních soubojích a také ze skutečnosti, že někteří naši hráči nepodali ani zdaleka svůj standardní výkon.

Poločas jsme remizovali 1:1 a to především díky neproměnění čtyř šancí. V druhé půli zápasu se hra z naší strany nepochopitelně ještě zhoršila.

Ani v jednom zápase sezóny nebyli k dispozici všichni hráči ze soupisky. Dnes chyběli zranění kapitán Janovský a Patrik Daněk a šance na změnu je po dnešním utkání opět nulová díky zranění Standy Uličného. V tabulce jsme se propadli a je jasné, že další takový herní výpadek si ve snaze o první místo už nemůžeme dovolit.