MSFL 2016/17

1 SK Uničov 63

2

SIgma Olomouc "B" 55
3 FC Hlučín 51
4 SK HS Kroměříž 47
5 SK Spartak Hulín  47
6 Odra Petřkovice 45
7 FC Velké Meziříčí 43
8 Slovácko "B" 40
9 MFK Vyškov 39
10 Viktoria Otrokovice 37
11 FK Mohelnice 36
12 SK Líšeň 35
13 HFK Olomouc 35
14 Zlín "B" 35
15 HFK Třebíč 35
16 FK Blansko 24

Rozpis utkání Spartaku - jaro 2022

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> V krajském derby bez branek: SK Spartak Hulín – 1. FC Slovácko „B“ 0:0 ročník 2016/2017

V krajském derby bez branek: SK Spartak Hulín – 1. FC Slovácko „B“ 0:0

2.4.2017 | 09:44:40 - Jak se nám to počasí pěkně a rychle mění! Před 14 dny jsme se třepali zimou na zápase s HFK Olomouc a měli strach o promočený trávník. Prakticky obratem jsme však už na druhém letošním domácím zápase hráli na krásném zeleném pažitu a opalovali se na Slunci.

Tentokrát byl naším soupeřem B tým FC Slovácko. A tým Slovácka prakticky souběžně hrál svůj zápas v Jihlavě, takže v Hulíně se neobjevil z prvního týmu nikdo. Host přijeli nakonec ve 14 lidech, s věkovým průměrem 20 let, na střídačce měli dokonce tři hráče s ročníkem narození 2000.

Domácí sestava doznala změn. V týdnu do Spartaku přišel ze Zlína Martin Malenovský, který v dnešním zápase zaujal místo ve středu zálohy. Jaroslav Laciga pro svalové zranění totiž zaujal jenom místo na střídačce. Ještě hůře však zápas v Petřkovicích odnesl David Kostka, který utrpěl zlomeninu, jeho levou nohu nyní zdobí sádra a to znamená stopku pro zbytek sezóny.

Samotné utkání hodně ovlivnil silný vítr, který občas hráčům natropil starosti a byl na újmu přesnosti přihrávek vzduchem.

Hostující mladíci v bílém koučovaní Pavlem Nemčickým předvedli srdnatý a běhavý výkon. A také si připravili první šanci zápasu. V 6. minutě prošel dlouhý míč za obranu a vysunutý Pospíšil se hrnul na Libora Chytila. Ten situaci dobře přečetl, včas vyběhl a finální střelu vykryl.

Dlouhé minuty se poté hrálo jen od šestnáctky po šestnáctku a zápas nic extra zajímavého nenabízel. Až v 34. minutě prošel míč za obranu na Václava Ondřejku, jehož ostrý centr v pokutovém území zneškodnil brankář Semanko. Na to v 38. minutě ohrozil hostující branku štiplavou střelou Tomáš Pospíšil, od brankové čáry hosté míč odklidili do bezpečí.

Druhý poločas začal více zostra. Domácí Spartak zahrál v 47. minutě rohový kop. Po něm hosté opět zaskakovali na brankové čáře, když míč odhlavičkovali z brankové čáry. Následný závar v malém čtverci zakončil Dvořáček střelou do boční sítě.

Velice slibně vypadala akce Spartaku v 55. minutě. Michal Šrom vypíchl hostům míč a vřítil se do pokutového území , finální střelu ale vracející se hráči srazili na rohový kop.

Obdobně o dalších 5 minut později vypíchl Slovácku míč Ondřejka, jeho střelu ze šestnáctky Semanko vyrazil před sebe, nicméně před dorážejícím Pospíšilem hostující obrana stihla ještě zasáhnout a zažehnat nebezpečí.

Nevyužité příležitosti se mohly domácím vymstít. V 62. minutě rozehrál standardní situaci Křivánek a nabíhající Suchý hlavičkou orazítkoval břevno.
Na další dlouhé minuty se poté soupeři se šancemi odmlčeli. Zdálo se už, že utkání v poklidu dospěje k 90. minutě, když Slovácko zahrálo rohový kop. Při něm si vybral slabší chvilku domácí brankář Libor Chytil, který si srazil míč na tyč vlastní branky. V následném závaru domácí obrana odražený balón dokázala ubránit. Se zápasem se poté týmy rozloučily v 92. minutě domácí standardní situací blízko šestnáctky, ze které však konkrétní nebezpečí pro hostující branku už nevzešlo.

Soupeři si tak rozdělili po bodu za bezbrankovou remízu.

Hodnocení trenéra: Po minulém zápase jsme zase měli problémy se sestavou. Z ní pro zranění vypadl Kostka a pro svalové zranění Laciga. Naštěstí se podařilo narychlo doplnit kádr Martinem Malenovským ze Zlína. I když dnes přijeli mladí kluci, bylo vidět, že jsou šikovní na míči, ve zpracování, v rychlosti, jejich hra byla v dobré kvalitě. My jsme se snažili jim vyrovnat, bohužel dnes fotbalu nepřálo počasí, které bylo nepřítelem kombinaci a akcím na obou stranách.Vytvořili jsme si 3 dobré šance, 2x při nich hosté vykopávali z prázdné branky. I když na míči byli hosté asi lepší, šancí jsme měli více my. Proto si myslím, že dnešní bod je pro nás spíše ztrátou

rozhodčí: Jakub Vojkovský, AR1: Karel Mikeska, AR2: Peter Vrťo, delegát: Vladimír Boček

Spartak: Chytil – Vyskočil, Číhal, Zlámal, Barcuch – Oulehla (64. Goldemund), Malenovský, Dvořáček,Ondřejka, Šrom – Pospíšil (75. Minář).
Slovácko „B“: Semanko – Tischler, Suchý, Křivánek, Tkáč – Mareš, Vaďura, Čajka (69. Jahoda), Vinkler – Pospíšil, Yu.

 Ondřejka, Šrom – Pospíšil

 125Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 2588x, hodnocen 3x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016