Nedachlebice

13

ročník 2016/2017

Dorost porazil i Baťov

10.3.2017 | 07:21:34 - Netradičně ve středu večer odehráli na Otrokovické umělce dorosti zápas proti místnímu SK Baťov. Spartak hned od první minuty předváděl velmi organizovanou hru, ve které nedovolil soupeři v prvním poločase ani jednou ohrozit brankáře Horáka a zcela zaslouženě vyhrál 3:0. Přestože byli domácí v druhé půlce především díky přesné kombinaci aktivnějším mužstvem, odvážíme si velmi cenné vítězství nad týmem, který dlouhodobě patří ke špičce Krajského přeboru.
Další přípravný zápas odehrajeme v sobotu 11.3 v 15:00 proti celku FK Lužkovice.