Muži >> Příprava >> FC TVD Slavičín – SK Spartak Hulín 2:0 ročník 2016/2017

FC TVD Slavičín – SK Spartak Hulín 2:0

11.2.2017 | 13:47:47 - První přípravný zápas po soustředění v Luhačovicích sehráli muži v sobotu dopoledne ve Slavičíně-Hrádku, kde byli hosty místního špičkového divizního týmu FC TVD. DO zápasu dostal volno Michal Vyskočil, pro pracovní povinnosti se jej nezúčastnil Pavel Postava a pro nemoc Michal Minář s Markem Voglem.

Opticky menší hrací plocha dělala našim hráčům problémy, ti se nedokázali dlouho vypořádat se zhuštěným prostorem a množstvím soubojů. Netrvalo také dlouho a domácí se ujali vedení po rohovém kopu. Pojistit své vedení mohli krátce poté z nařízeného pokutového kopu po hře rukou v pokutovém území. Libor Chytil v naší brance se však vytáhl a penaltu zneškodnil.

Hra se většinou odehrávala mezi šestnáctkami a v první půli z ní měli více domácí. Spartak mohl v první půli srovnat z několika šancí, ale ať už Vlasta Barcuch svou střelou z náběhu, Jarda Zlámal po rohovém kopu nebo Michal Dvořáček z přímáků nenapasovali své zakončení mezi tři tyče.

Druhá půle se odehrála spíše v naší režii, ale kýžené srovnávací branky jsme se nedočkali. Šance na to byly. Domácího brankáře protáhl pěknou střelou Vlasta Barcuch, Vašek Ondřejka a Michal Dvořáček těsně minuli branku z přímých kopů, neujala se ani šance dua Goldemund – Ondřejka. Domácí naopak zvýšili své vedení, když dostali v pokutovém území až příliš volného prostoru.

Škoda, velice pěknému zápasu by více slušela remíza.

Spartak nyní čeká další přípravný duel a to už v úterý 14. 2. ca od 16:30, kdy doma přivítáme druholigistu z Frýdku-Místku.

Spartak: Chytil (46. Dubec) – Kovář, Číhal, Kostka, Barcuch – Šrom, Zlámal, Dvořáček, Laciga, Ondřejka – Pospíšil. střídali: 46. Goldemund, 75. Uličný

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 1134x, hodnocen 5x, průměrná známka: 1.80