Muži >> Příprava >> SK Spartak Hulín - 1. SK Prostějov 3:2 ročník 2016/2017

SK Spartak Hulín - 1. SK Prostějov 3:2

18.1.2017 | 20:43:27 - Na úvod zimní přípravy čekal celek Fotbalové národní ligy 1. SK Prostějov. Ten v Hulíně nastoupil s hráči širšího kádru. Spartak v první půli neproměnil nejprve dvě tutovky - Ondřejka svou kličku brankáři zakončil jen střelou do boční sítě a Kostkův centr před bránu na poslední chvíli odvraceli do bezpečí zadáci Prostějova. Přesto šel Spartak do vedení brankou Ondřejky a ten samý hráč přidal i druhou branku po pěkném vysunutí od Lacigy. Třetí branku přidal Spartak v úvodu druhého poločasu a postaral se o ni Jarda Zlámal. Když tutovku neproměnil Michal Minář, dočkali se snížení hosté na 3:1. Ti také ve druhé půli měli herně navrch, ostatně trenér Lehkoživ obměnil sestavu a do pole poslal dorostence a testované hráče. Prostějov nakonec snížil na 3:2, ale na srovnání již nedosáhl.

Vítězi zápasu v třeskuté zimě však nakonec byli všichni, kteří nezmrzli. Další přípravný zápas sehraje Spartak v sobotu od 15 hodin proti celku Zlína "B". Utkání se bude hráte ve Zlíně na Vršavě.

Spartak: Vogl (50. Stratil) - Barcuch, Kostka, Číhal, Vyskočil - Šrom, Dvořáček, Zlámal, Laciga, testovaný hráč - Ondřejka.
střídali: Uličný, Navrátil, Minář, Pospíšil, testovaný hráč č. 2