MSFL 2016/17

1 SK Uničov 63

2

SIgma Olomouc "B" 55
3 FC Hlučín 51
4 SK HS Kroměříž 47
5 SK Spartak Hulín  47
6 Odra Petřkovice 45
7 FC Velké Meziříčí 43
8 Slovácko "B" 40
9 MFK Vyškov 39
10 Viktoria Otrokovice 37
11 FK Mohelnice 36
12 SK Líšeň 35
13 HFK Olomouc 35
14 Zlín "B" 35
15 HFK Třebíč 35
16 FK Blansko 24

Rozpis utkání Spartaku - jaro 2022

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Vítězství v devíti: SK Spartak Hulín – MFK Vyškov 2:1 ročník 2016/2017

Vítězství v devíti: SK Spartak Hulín – MFK Vyškov 2:1

4.9.2016 | 07:59:29 - V Hulíně se představil tradičně výborný tým Vyškova, který před zápasem dokonce vedl tabulku. Spartak po dvou předchozích prohrách tak čekal velmi těžký úkol.

Běhaví hosté vedení ještě loni aktivním hráčem Janem Trousilem se brzo na hřišti naladili na útočnou notu. Byli to nicméně Spartakovci, kteří se první octli v šanci. Vlasta Barcuch po rozehrané standardce zavezl míč do pokutového území, přízemním centrem našel na druhé straně Dominika Krhuta, ten však trefil jenom tyč Kollárovy branky.

Chuť si domácí spravili v 16. minutě, kdy po nezištné přihrávce od Jardy Lacigy vyběhl za obranu Michal Šrom a přehodil vybíhajícího brankáře Ladislava Kollára. 1:0!

Domácí Spartak s vedením získal větší jistotu a další šance na sebe nenechala dlouho čekat, když se v 24. minutě proháčkoval obranou Václav Ondřejka, ovšem Kollár výtečným zákrokem zabránil míči v cestě do sítě.

Škoda toho, protože na druhé straně hosté zahrávali rohový kop, míč poskakoval našim pokutovým územím v chumlu hráčů, až z nepřehledné situace vyrezultovala hra rukou a byl nařízen pokutový kop.

Ten zahrál Martin Kuncl k tyči a Libor Chytil, jakkoli směr vystihl a na střelu se natahoval, nedosáhl – 1:1.

Vstřelenou brankou se síly na hřišti opět srovnaly a ze zajímavějšího dění stojí za zmínku přímý kop Michala Dvořáčka v 31. minutě z hranice šestnáctky, který směřoval mimo branku a šance Michala Šroma, který si navedl míč do středu a slabou střelou na Kollára nevyzrál.

Už v první půli na hřišti doutnaly emoce, vždyť už jen za první poločas vytáhl rozhodčí žlutou kartu 6x na obě strany.

Druhá půle začala aktivitou Spartaku a v 61. minutě se v další šanci objevil Michal Šrom a tentokrát z úhlu mířil vedle branky. Naopak za Vyškov v 63. minutě pálil nad branku Michal Sečkář.

Poté se v 65. a 66. minutě na hřišti strhly nevídané emoce. Nejprve za druhou žlutou kartu musel předčasně ze hřiště David Kostka. V následném chaosu, který se na hřišti strhl, dostal červenou kartu i domácí kapitán Jaroslav Laciga a všichni aktéři měli dost práce, aby se situace zklidnila.

Spartak tedy od 66. minuty hrál proti Vyškovu v devíti lidech. A z pohledu autora tohoto článku semknutý tým předvedl srdnatý, bojovný a poctivý výkon. I jindy konzervativní domácí publikum v tom statečnou devítku Spartaku nenechalo o samotě a zápas se dohrával v třaskavé atmosféře.

Vyškov tak stál v početní výhodě. V 70. minutě musel zasahovat Chytil proti tečované Kunclově střele. Další tyč se rozezněla v 74. minutě po hlavičce Číhala.

V 79. minutě poté provedl Spartak protiútok, který vedl Dominik Krhut, dotáhl jej pokutovému území, centrem našel Tomáše Pospíšila a ten ve obzvláště napínavé chvíli proti Kollárovi šanci proměnil 2:1!!

Poté přišla velká chvíle domácího brankáře Chytila, který na brankové čáře 2x po sobě v 81. minutě reflexivně zakročil proti střelám či dorážkám hostujícího Vyškova. Vyčerpaný Spartak vymáčkl z posledních sil v 90. minutě další brejk, který vedl znovu Dominik Krhut, centrem do pokutového území hledal spoluhráče, ovšem nabíhající Michal Minář míč přeběhl.

Vítězství 2:1 Spartaku zůstalo. Další zápasy nás čekají v krátkém sledu. Ve středu od 17 hodin na Obvodové v Kroměříži a příští neděli od 10:30 v Otrokovicích proti Viktorce.

Hodnocení trenéra: Diváci, kteří dnes přišli, viděli 68 minut výborného fotbalu. Hrálo se důrazně, rychle, nahoru dolů, takže museli být spokojeni. Bohužel do toho zápasu od začátku nezapadli rozhodčí, kteří podle mne ten zápas nezvládli a dopadlo to tak, že z toho nakonec byla fraška včetně urážení rozhodčích. Mne to mrzí, protože ten zápas mohl vypadat úplně jinak. Na druhou stranu mne těší, že jsme ten zápas zvládli i v devíti a dokonce dokázali vstřelit vítěznou branku. Kluci to odedřeli silou vůle a za to bych jim chtěl poděkovat, protože hráli na hranici možností proti silnému a vynikajícímu soupeři. Musím ale říct,že ty emoce a city musíme umět zkrotit, jak my na lavičce, tak i hráči na hřišti. Pak nás to stojí oslabení, hodně sil, a to máme před sebou dva těžké zápasy.

rozhodčí: Simon Vejtasa, AR1: Tomáš Sedláček, AR2: Ivan Vostrejž, delegát: Jiří Malinovský

Spartak: Chytil – Barcuch, Číhal, Kostka, Matoušek – Šrom (71. Postava), Laciga, Dvořáček (71. Zlámal), Krhut – Ondřejka, Pospíšil (85. Minář).
Vyškov: Kollár – Kuncl, Krejčí (82. Bokůvka), Jeřábek, Němeček – Přerovský, Lahodný, Studený, Sečkář (85.Nehyba)– Kirschner, Lička.

  15. Šrom, 79. Pospíšil – 28. Kuncl (p.)

 Chytil, Kostka, Ondřejka, Dvořáček, Šrom, Číhal, Pospíšil, Postava – Jeřábek, Přerovský, Lahodný, Kuncl, Krejčí

 65. Kostka, 66. Laciga

 173Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 2561x, hodnocen 12x, průměrná známka: 1.17

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016