Rozpis utkání Spartaku - jaro 2018

Archív zpráv zde

náhodné foto



O MSFL píše





Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Vítězné derby: SK HS Kroměříž – SK Spartak Hulín 1:2 ročník 2015/2016

Vítězné derby: SK HS Kroměříž – SK Spartak Hulín 1:2

27.3.2016 | 08:01:46 - Druhé letošní utkání vyslalo muže Spartaku do nedaleké Kroměříže k okresnímu derby. Utkání se odehrálo v poměrně příjemném jarním počasí a snad i proto zavítala do ochozů slušná divácká návštěva. Pozornému divákovi nemohla ujít přítomnost několika známých fotbalových osobností. V hledišti se tak tísnili např. Milan Petržela, Martin Vyskočil, na čerstvý vzduch si vyšel i brankář Zdeněk Zlámal s rodinkou. Oba soupeři do jara vstoupili úspěšně. Spartak porazil doma Uničov, Hanáci remizovali v pěkném zápase ve Vítkovicích 1:1.

Hanáci zahájili utkání aktivně. Už v 1. minutě se po straně protáhl Jeleček, vyslal centr do pokutového území, odkud Hromek hlavičkoval nad Voglovu branku.

Ke slovu poté přišel Spartak. V 5. minutě Šrom nejprve vyslal do úniku Ondřejku, tomu však míč nakonec na hrbolatém terénu uskočil a brankář Šustr byl u něj o krok dříve. O chvilku později poté Laciga napřáhl za šestnáctkou, jeho střela zapadla vedle branky.

Poté zase zahrozila HS. Běžela 7. minuta, když Hromek vyslal oblouček na naši bránu a míč zastavilo břevno! Stejnou mincí oplatil Spartak v 10. minutě. Ondřejka se v pokutovém území otočil s míčem, ale jeho střelu stihla obrana HS ještě zvednout nad branku.

Na pěkné akce a obecně na svižný fotbal bohatý první poločas další významnou akcí pokračoval v 24. minutě. Měl ji na svědomí Michal Šrom, který se protáhl do pokutového území. Tam jej protihráči poslali k zemi a sudí Dubravský nařídil pokutový kop.

K tomu se postavil Ondřejka. Jeho následnou střelu sice brankář Šustr vyrazil nad sebe, padající míč však znovu Ondřejka hlavičkou dorazil do prázdné branky – 0:1!!

Spartak po vstřelené brance nabral křídla a soupeře přehrával. Žádná velká akce z toho nicméně už nebyla. Hanáci si slovo vzali v závěrečné desetiminutovce, ovšem ani oni ze své aktivity nic kloudného nevytěžili.

Pořádně se na hřišti zablesklo zase až v druhé půli, a to hned od začátku. V 46. minutě se Dominik Krhut po vysunutí ocitl přímo před Šustrem, jeho střelu však brankář HS vyrazil !!!

O minutu později poté Spartak znovu podnikl další výpad do otevřené obrany Hanáků. Míč postupně putoval po ose od Šroma, přes Lacigu k Ondřejkovi, který nakonec vystřelil k tyči a Šustr byl krátký 0:2!!!

Další velkou příležitost si Spartak nachystal na 58. minutu. Dominik Krhut se znovu vřítil do pokutového území a šel sám na brankáře a i tentokrát se proti jeho střele Šustr skvěle vytáhl a míč vyrazil.

Hanáci poté začali přebírat iniciativu a Spartak se soustředil na defenzivu. Závar v našem pokutovém území v 67. minutě naše obrana uhasila a v 69. minutě poté hlavičkoval Čep nad branku.

Obdobnou situaci v 75. minutě už Hanáci přetavili v branku. Centrovaný míč se snesl do pokutového území, kde naskakující Čep vyškrábl míč Voglovi a do opuštěné branky dorazil Haša 1:2.

Hanáci se snažili srovnat skóre. V 78. minutě Haša na šestnáctce přetlačil na míči Lacigu, vběhl do pokutového území a jeho ránu vytáhl Marek Vogl nad břevno. Husto v našem pokutovém území bylo i v 86. minutě. Závar zakončil střelou Rajnoha a i tentokrát brankář Spartaku vytáhl míč mimo branku.

Defenziva Spartaku závěrečný nápor Hanácké Slavie ustála. Naši borci nicméně podnikli několik brejků. Akce svižného Postavy či Mináře však k pojišťovací brance nevedly.

I tak se skóre již nezměnilo a po závěrečném hvizdu mohli hráči Spartaku spustit vítězný pokřik.

Hodnocení trenéra: Zápas se hrál na těžkém teréně, bylo zřejmé, že oba týmy si dávají pozor a nechtějí inkasovat. Nám se povedlo po brejkové situaci a sražení Šroma dát z pokutového kopu gól. Poté si myslím, že jsme byli klidnější, nepouštěli jsme domácí do situací, ti hrozili jen ze standardních situací. Z té se jim bohužel podařilo také snížit. To byla škoda, protože za stavu 2:0 jsme 2x šli sami na bránu. Být to totiž 3:0, asi bylo po zápase. Za vítězství v derby jsem určitě rád. Pro nás je dnešní výsledek jenom dobře, můžeme v dalších zápasech hrát s čistou hlavou. Musím kluky pochválit.

rozhodčí: Radek Dubravský, AR1: Radek Běhal, AR2: Petr Kondler, delegát: Jaroslav Káňa.

HS: Šustr – Jeleček, Budín, Čep, Rajnoha – Višněvský, Silnica, Hromek (49. Látal), Hynčica (46. Strašák) – Silný, Haša.
Spartak: Vogl – Matoušek, Zlámal, Kostka, Barcuch – Šrom (81. Postava), Dvořáček, Steiner (73. Minář), Laciga, Krhut (88. Pospíšil) – Ondřejka.

 75. Haša – 24. Ondřejka (p.), 47. Ondřejka

 Čep, Budín, Strašák – Laciga, Dvořáček, Steiner, Krhut

 476



Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 1510x, hodnocen 14x, průměrná známka: 1.14

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016