Muži >> Příprava >> SK Spartak Hulín - TJ Valašské Meziříčí 7:0 ročník 2015/2016

SK Spartak Hulín - TJ Valašské Meziříčí 7:0

21.2.2016 | 08:18:12 - Dalším přípravným soupeřem Spartaku byl divizní celek Valašského Meziříčí. Do utkání nenaskočili tradiční rekonvalescenti Tomáš Matoušek a Michal Vyskočil a testy u nás skončily Jardovi Kryšpínovi. Andy Labude se v týdnu rozhodl pokračovat v kariéře v 2. lize na Slovensku v dresu Nového Města nad Váhom. Aktuálně onemocněl Václav Ondřejka a po zranění se vrátil Libor Chytil.

Svěřenci trenéra Martina Kotůlka našemu týmu nestačili a od počátku tahali za kratší konec. Netrvalo totiž dlouho a Spartak vedl už 2:0 dvěma trefami Pavla Postavy z úvodu. Do 25 minut poté byla podoba výsledek už na hodnotě 4:0, když další trefy přidali David Steiner a Dominik Krhut.

Poté tempo hry trochu opadlo a obdobná podívaná byla k vidění i v druhé půli. Domácí proháněli hostující obranu svými rychlými úniky po křídlech, to ale k úspěchu nevedlo. I tak však Spartak přidal další tři branky. Ty zařídil svou individuální akcí Jaroslav Laciga, který protancoval v pokutovém území svými kličkami a zavěsil, Roman Číhal hlavičkou po rohovém kopu a důrazný Tomáš Pospíšil, který svým dotíráním získal míč, který ještě brankář neměl pod kontrolou.

Další přípravný zápas sehrají muži za týden v neděli – 28. 2. - dopoledne od 10:00, kdy přivítají celek FC Fastav Zlín „B“.

Spartak: Vogl – Barcuch, Kostka, Zlámal, Krhut – Šrom, Laciga, Dvořáček, Steiner, Postava – Pospíšil.
střídali: Chytil, Číhal, Minář.