Rozpis utkání Spartaku - jaro 2018

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Příprava >> FK Nový Jičín – SK Spartak Hulín 4:1 ročník 2015/2016

FK Nový Jičín – SK Spartak Hulín 4:1

30.1.2016 | 14:59:51 - Spartak zahájil zimní přípravné zápasy cestou do Nového Jičína, kde jsme byli hosty místního divizního celku. Utkání se hrálo na rozměrově menší umělé trávě a právě zhuštěný prostor našemu celku dnes příliš neseděl. V utkání nenastoupili nemocní Marek Vogl, Václav Ondřejka a po operaci se rozcvičující Michal Vyskočil, fotbalový osud Andyho Labudy ještě v tuto chvíli není zcela jasný a Dan Fojtášek působení ve Spartaku ukončil z pracovních důvodů. Do utkání naopak nastoupili zkoušení hráči - Michal Minář, David Kostka, Jaroslav Kryšpín, David Steiner a Vlasta Barcuch.

Právě poslední jmenovaný středopolař jako první ohrozil branku domácích, když napřáhl za šestnáctkou a jeho střela se zastavila na tyči. Spartak si vytvořil i poté několik dalších tutovek, k úspěšnému brankovému konci však chyběl pověstný krůček. Postupně se tak neprosadili Jarda Zlámal, Dominik Krhut, Michal Šrom a v druhém poločasu i další.

Domácí naopak udeřili po standardní situaci z první střely na bránu a skóre zvýšili vzápětí po brejku. Naši kluci se na malém zahuštěném prostoru ke své hře nemohli dostat, domácím stačilo dobře bránit. K tomu navíc ze hry musel pro zranění kotníku odstoupit David Kostka a hlavně i pro potíže s ramenem taktéž brankář Libor Chytil. Spartak tak musel dohrát s domácím brankářem.

Právě chvíli, kdy v brance stál již indisponovaný Libor Chytil, vystihli domácí ke snadnějšímu vstřelení třetí branky a po hrubici v obraně přidali i čtvrtou branku. Za nás, poté, co jsme se v pokutovém opakovaně nedokázali vhodně prosadit, přece jen branku vstřelil Jarda Zlámal a upravil výsledek na konečnou podobu.

Za týden doma hrajeme s celkem Kozlovic, utkání začne 6. 2. od 15 hodin.

Spartak: Chytil – Barcuch, Kostka, Číhal, Dvořáček – Krhut, Laciga, Zlámal, Steiner, Šrom – Pospíšil.
střídali: Kryšpín, Minář, Postava.

 ZlámalOznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 1497x,, zatím není hodnocen.

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016