Rozpis utkání Spartaku - jaro 2018

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> 1. vítězství doma: SK Spartak Hulín – FC Viktoria Otrokovice 2:1 ročník 2015/2016

1. vítězství doma: SK Spartak Hulín – FC Viktoria Otrokovice 2:1

17.9.2015 | 08:52:24 - Spartak utkání zahájil aktivně a hosté z Otrokovic se měli v obraně co ohánět. V 7. minutě potáhl po straně akci Krhut, přetaženým centrem našel Dvořáčka, ten vracel míč do pokutového území, odkud jej odkopla hostující obrana před nabíhající druhou vlnou našich hráčů.

V 10. minutě vyslal Laciga ostrý centr před hostující bránu. Pospíšil hlavou míč ještě minul, číhající Dvořáček už byl přesnější, ovšem nepřesná hlavička se slabým odrazem míče o zem skončila u nachystaného brankáře Balážika.

Spartak Viktorce zatápěl dál. V 18. minutě po přihrávce od Ondřejky Laciga z náběhu napálil míč jen nad bránu a stejně dopadla obdobná situace i vzápětí.
Otrokovičtí se postupně osmělovali. V 23. minutě rozehrál Mazouch standardní situaci, po které Netopil v šestnáctce hlavičkoval nad bránu.

Udeřilo však vzápětí na druhé straně. Postupný útok Spartaku v 24. minutě zakončil Dvořáček přihrávkou Lacigovi, ten vyslal do šance lépe postaveného Krhuta a Dominik bombou, kterou Balážik stihl jen usměrnit do vinklu, poslal Spartak do vedení 1:0.

Vedoucí branka domácí tým povzbudila. V 27. minutě Krhutův centr odvracela obrana před nabíhajícím Ondřejkou. V 30. minutě zase Lacigův přímý kop ze 30 metrů zastavilo až břevno Otrokovické branky.

Otrokovičtí se ale poté začali dostávat do hry a naše defenziva s nimi měla plné ruce práce. Jeden z útoků zakončil v 31. minutě Elšík střelou nad bránu, v 36. minutě poté Šuranský z přímého kopu namířil tamtéž.

Po změně stran to byla Viktorka, kdo držel otěže hry a s tím pro hosty přišly další šance. V 54. minutě hlavičkoval Juhás po centru jen vedle branky. O minutu později prošel do pokutového území Silný a jeho střelu vyrážel nohami na roh Marek Vogl.

V 63. minutě Otrokovice zahrály po sobě tři rohové kopy, se kterými si obrana ale poradila. Krátcí naši hoši byli ale na akci z 65. minuty. Vyskočil prohrál souboj ve středu hřiště s Elšíkem, ten pohotově vyslal do úniku Silného, který střelou pod vybíhajícího Vogla srovnal skóre na 1:1.

Srovnaný stav nevydržel dlouho. V 72. minutě Spartak podnikl výpad, Laciga narazil Krhutovi, ten vyslal Ondřejku do pokutového území a Václav ránou na vzdálenější tyč vrátil Spartaku vedení. 2:1

Otrokovice zahrozily v 73. minutě dalším průnikem Silného, který zastavil až Vyskočil v pokutovém území. Vítězně vyšla defenziva Spartaku rovněž z dalších soubojů kolem šestnáctky i v následujících minutách.

Srovnání skóre měl na kopačkách v poslední minutě Mlčák, z úhlu ale poslal míč vedle branky.

rozhodčí: Petr Kondler, AR1: Radek Svoboda, AR2: Lukáš Lakomý, delegát: Milan Ondračka

Spartak: Vogl – Labuda (85. Hrdlička), Zlámal, Zavadil, Vyskočil – Krhut, Laciga, Kadlec (68. Postava), Dvořáček, Ondřejka (89. Šrom) – Pospíšil.
Viktoria: Balážik – Mlýnek, Netopil, Juráň, Rajnoha – Elšík, Šuranský, Juhás (84. Mlčák), Mazouch, Foltýn (78. Němec) – Silný.

 24. Krhut, 72. Ondřejka – 65. Silný

 Vogl, Zlámal, Vyskočil – Rajnoha, Juráň

 180Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 1535x, hodnocen 1x, průměrná známka: 2.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016