Kelč

6

Žáci >> Hulín 2. na turnaji MAS Jižní Haná ročník 2014/2015

Hulín 2. na turnaji MAS Jižní Haná

25.6.2015 | 22:06:12 - V turnaji místní akční skupiny Jižní Haná dosáhli reprezentanti Hulína, jejichž jádro tvoří kluci ze Spartaku, anebo ti,co Spartakem prošli, stříbrnou pozici. Pod vedením Marka Pechy kluci urvali aspoň nejlepšího střelce turnaje, kterým se stal Dan Dušek.

V turnaji jsme nestačili jen na Kvasice, ve vyrovnaném utkání jsme v poločase prohrávali 3:1, kluci to ale nevzdali a zápas vyrovnali, v euforii vrhli vše do útoku a chtěli obrat dokončit. Soupeř nás ovšem ztrestal a gólem v poslední minutě uzavřel skóre na konečných 4:3 pro domácí. Později se ukázalo, že tato obdržená branka měla cenu zlatých medailí, kdyby zápas skončil nerozhodně, zlato by bylo naše. Tak snad někdy příště, třeba zase za rok.

Výsledky zápasů: Hulín - Lubná 5:2, Kvasice - Hulín 4:3, Hulín - Skaštice 7:0, Tlumačov - Hulín 2:8.

Chtěl bych poděkovat klukům za vzornou reprezentaci našeho města a klubu.