Rozpis utkání Spartaku - jaro 2019

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Příprava >> SK Spartak Hulín – FK Kozlovice 2:3 ročník 2014/2015

SK Spartak Hulín – FK Kozlovice 2:3

31.1.2015 | 17:39:38 - Třetí přípravný zápas odehráli muži Spartaku na domácí umělce proti diviznímu celku Kozlovic. V sestavě Spartaku se objevila 3 zajímavá jména - 2 slovenští hráči Peter Vasilko (FC Slovan Liberec), Karol Kováč (Zlaté Moravce) a překvapivě též Broňa Červenka, volno dostal Marek Vogl, rekonvalescence Jan Ruman.

Domácí fotbalisté si záhy vypracovali herní převahu a následovalo několik tutovek, které Šrom (3x), či 2x Krhut nedokázali proměnit – čisté konto brankáře Kozlovic tak dlouho odolávalo, zatímco se přičiněním hulínského týmu chvěla spojnice tyče a břevna a případně se zavlnila síť za brankou soupeře.

Byli to naopak Kozlovičtí, kteří udeřili. Trochu ledabylá rozehrávka Spartaku ve vlastním pokutovém území přinesla hostům rohový kop, z něj se míč snesl do pokutového území a tam snad Roman Číhal hlavou usměrnil míč do vlastní sítě 0:1.

Hra Spartaku postupně přestala ztrácet systém, herní varianty často měnily rytmus hry a zejména útočná fáze tím tak trpěla. Až ve 2. poločase na spolupráci Vasilka s Červenkou navázal ostrý centr přes celé pokutové území, kam si naběhl Dvořáček a hlavou srovnal na 1:1.

Bojovně naladění a běhaví hosté dotírali na naši váhavou rozehrávku v defenzivě a to jim přineslo ve 2. půli další dva úspěchy. Nejprvé „kozli“ využili zaváhání Vyskočila a znovu se ujali vedení 1:2, poté vystihli rozehrávku od brankáře Neorala přes Zlámala a v přečíslení zvýšili na 1:3.

Domácí stihli ještě snížit Krhutem po pěkné přihrávce od Lacigy na 2:3, ale tím se také oba týmy s dnešní nepěknou a víceméně ničím zajímavou přípravou také rozloučily.

Spartak: Chytil – Vyskočil, Zlámal, Číhal, Mrhálek – Dvořáček, Laciga,
Červenka, Kováč – Šrom, Krhut.
střídání: Neoral, Kadlec, Vasilko, Podmol

 Dvořáček, KrhutOznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 2081x, hodnocen 3x, průměrná známka: 2.33

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016