4

Rozpis utkání Spartaku - podzim 2018

Dorost >> Zápasy >> SK Spartak Hulín – Fotbal Kunovice 0:4 ročník 2013/2014

SK Spartak Hulín – Fotbal Kunovice 0:4

4.5.2014 | 15:31:22 - Další domácí utkání dorostenci Spartaku těžce nezvládli. Přes snahu domácích kluků ve zbytku zápasu o výsledku rozhodly tři branky, které domácí inkasovali v rozmezí 19. - 30. minuty. Poslední branka padla již v samém závěru a výsledek zápasu již řešila ryze kosmeticky.

Kunovičtí v Hulíně předvedli, proč jsou na špici tabulky. Efektivní zakončení si hosté přichystali na 19. minutu, kdy své sólo přes čtyři protihráče zakončil hostující střelec střelou z úhlu na 0:1.

Ve 24. minutě domácí neuhlídali centr Kunovic do pokutového území a následovala branka na 0:2.

Do třetice se zavlnila síť za zády Libora Chytila v 30. minutě, kdy se po rohovém kopu hostí dostal k odraženému míči znovu hráč Kunovic, centrem vrátil míč do pokutového území a hosté se po další trefě mohli radovat z uklidňujícího vedení 0:3.

Tím také aktivita Kunovic na delší dobu ochabla a domácí kluci se snažili alespoň vykřesat jiskřičku naděje. Nejblíže byl v prvním poločase Adam Štěrba, který v 39. minutě poslal střelu vedle branky Kunovic. Pouze břevno hostující branky se poté zatřáslo v 69. minutě po rohu Spartaku, kdy hlavičkoval Navrátil.

Dorostenci Spartaku neuspěli ani v 84. minutě, kdy nadějně rozběhl akci Vojtko, předal míč Složilovi, ale jeho slabá střela skončila jen v náručí brankáře Chrástka.

V posledních minutách hosté využili povolené koncentrace domácích a přidali čtvrtou branku a další debakl domácích tak byl na světě 0:4.

Hodnocení trenéra: K utkání již nemám co víc říci oproti minulým komentářů. Opakujeme totiž stále stejné chyby, stále stejně hrajeme, není divu, že poté přicházejí stejné výsledky.

rozhodčí: Polaštík

Spartak: Chytil – Miklík, Štěrba, Navrátil, Karamon O. (59. Šůstal)– Kovařík (35. Rozsályi), Vojtko, Icela, Procházka (66. Gahura D.) – Gahura O. (62. Složil), Hrdlička.
Kunovice: Chrástek – Pochylý, Kroča, Lorenc, Velcr, Sedlář, Dávid, Flek, Raichel, Semela, Vaněk.