Bystřice p. H.

4

Dorost >> Zápasy >> SFK Elko Holešov – SK Spartak Hulín 4:0 ročník 2013/2014

SFK Elko Holešov – SK Spartak Hulín 4:0

29.4.2014 | 08:14:23 - Sobotní mistrovské utkání krajského přeboru dorostu se odehrálo kompletně pod taktovkou domácího výběru. Holešov v úvodních minutách 2x za sebou ohrozil branku Spartaku, ale ani v 7. ani v 8. minutě svými střelami nedokázali překonat Libora Chytila.

Spartak se pokoušel o výpady především v podání Matyáše Karamona, k těm ale nedocházelo příliš často. Naopak domácí v 21. minutě ještě stříleli nad branku, ale v 25. minutě už musel při další střele znovu zasahovat Chytil, který první střelu vyrazil, ale na dorážku už byl krátký 1:0.

Spartak se k domácí brance osmělil v 30. minutě, po pěkné kombinaci dokázali zakončit jen doprostřed brány do rukou brankáře Holešova.

Se závěrem prvního poločasu nakonec domácí otestovali defenzivu Spartaku ještě v 41. a 45. minutě, ale skóre se nezměnilo, i když zejména ve druhém případě jim k tomu chybělo trefil prázdnou branku.

Ve druhém poločase se v 55. minutě dostal po rohovém kopu k odraženém míči Vojtko, jeho následná pěkná střela však skončila na bránícím hráči.

V zápase jinak pokračovala střelecká a herní aktivita domácího Holešova. Ten k brance Chytila vyslal několik povedených střel v 57. a 58. minutě, odpovědí jim byla jen utěšená střela Spartaku v 62. minutě.

Netrvalo však dlouho a v 66. minutě Holešov střelou do šibenice pojistil vedení na 2:0. Na to následovala v 73. minutě branka na bližší tyč na 3:0 a v 75. minutě branka z penalty na konečných 4:0 pro domácí Holešov.

Hodnocení trenéra: Dnešní utkání bylo tradiční, soupeř nás přehrával, byl lepší a nás tradičně držel Chytil. Naše útoky končily jen u domácí šestnáctky. Nejsme si schopni vytvořit šance, chybí nám finální fáze. Propadáme se tabulkou. Z 5 zápasů máme jenom 3 body, a to je opravdu málo. Odlehčením v tomto zápase byla přítomnost reprezentačního trenéra Vrby, se kterým jsme si udělali týmovou fotku.

Holešov: Šuba –Matuška, Chovanec, Petrskovský, Zapletal, Kadlčík, Čada (55.Holík), Doležel, Vedra, Sklenář (6. Javora).
Spartak: Chytil - Štěrba, Navrátil, Icela, Miklík – Karamon O.(82. Složil), Vojtko, Gahura O. (69. Gahura D.), Procházka (33. Šůstal) - Karamon M., Hrdlička.