Rozpis utkání Spartaku - podzim 2019

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Příprava >> SK Spartak Hulín – TJ Valašské Meziříčí 3:0 ročník 2013/2014

SK Spartak Hulín – TJ Valašské Meziříčí 3:0

16.3.2014 | 09:46:20 - Poslední příležitost prověřit formu našeho týmu měl trenér Lehkoživ v přípravě na trávě hlavního hřiště s divizním Valašským Meziříčím. Soupeř to byl velmi kvalitní a celý zápas vydržel bojovat a hrát o výsledek. První branku Spartaku měla na svědomí v první půlce dvojice Paciorek – Krhut, první jmenovaný prostrčil přihrávku na Dominika a jeho zakončení se zastavilo až v síti. Druhou branku přidal z přímého kopu z hranice šestnáctky Jaroslav Laciga. Spartak poté zejména v druhém poločase nezužitkoval několik dalších šancí, hosty podržel jejich brankář, na opačné straně si připsal několik pohotových zákroků i brankář Neoral. Nakonec Vlasta Barcuch po kombinační akci prostřelil padajícího brankáře Valašského Meziříčí a stanovil konečnou podobu výsledku na 3:0.

Tímto zápasem skončilo zimní přípravné období a začínáme hrát naostro a za body. Za týden nás čeká soupeř z Třebíče, aktuálně 3. tým tabulky a hned poté derby v Kroměříži.

Spartak: Neoral – Vyskočil, Ruman, Číhal, Červenka – Dvořáček, Kadlec, Laciga, Krhut – Paciorek, Kopečný.
Střídání: Číhal, Barcuch, Mršťák, Letrik

 Krhut, Laciga, Barcuch


Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 1585x, hodnocen 1x, průměrná známka: 3.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016