Muži >> Příprava >> SK Spartak Hulín – FC Morkovice 6:1 ročník 2013/2014

SK Spartak Hulín – FC Morkovice 6:1

9.3.2014 | 08:40:16 - V předposledním přípravném zápase Spartak přivítal soupeře z krajského přeboru FC Morkovice. Do zápasu nezasáhli omluvený Broňa Červenka ani zraněný Martin Pácl.
Zápas samotný v úvodních minutách příliš zajímavých akcí nenabídl. Domácí tahali útoky po stranách, hosté bránili a veškeré centry spolehlivá obrana odklízela do bezpečí. V přehuštěném prostoru v pokutovém území se poté naši hráči jen obtížně prosazovali.

Spartak se ujal vedení v zápase poté, co za faul v pokutovém území nařídil rozhodčí pokutový kop a ten s patřičným nadhledem a zkušeností proměnil Jarda Paciorek. Podoba skóre 1:0 však příliš dlouho nevydržela. Přímý kop proti brance Hulína nařízený za faul nějakých 20 metrů před brankou zapadl překvapivě až do branky a bylo srovnáno na 1:1. Do konce poločasu však domácí přece jen výsledek strhli na svou stranu, když se po centru ze strany trefil z voleje znovu Paciorek - 2:1.

Do druhého poločasu domácí prostřídali a spolu s odcházející kondicí soupeře se začali i více prosazovat, Morkovice ve druhé půli směrem k brance Neorala toho už moc neukázaly. Nejprve Paciorek svou třetí brankou zvýšil už na 3:1. Trefou halfvolejem z hranice šestnáctky se poté prosadil Kadlec na 4:1 a další 2 branky přidal i Krajča, takže se skóre vyšplhalo na vysokých 6:1. K tomu hosty podržel vynikajícími zákroky šikovný brankář Vrba, který tak zabránil, aby byl výsledek ještě vyšší.

Příprava se nám tak překulila ke svému závěru, zbývá poslední zápas. Za týden proti Valašskému Meziřící doma od 15:00.

Spartak: Vogl – Vyskočil, Číhal, Ruman, Letrik – Dvořáček, Kadlec, Zlámal, Krhut –Paciorek, Kopečný.
Střídání: Neoral – Barcuch, Kadlec, Mršťák, Krajča