Rozpis utkání Spartaku - podzim 2020

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Příprava >> FC Fastav Zlín „B“ – SK Spartak Hulín 2:0 ročník 2013/2014

FC Fastav Zlín „B“ – SK Spartak Hulín 2:0

2.3.2014 | 07:46:14 - Přípravný zápas B týmu Zlína a Spartaku se oproti původní dohodě odehrál na přírodní trávě v areálu tréninkového střediska na Vršavě ve Zlíně. Trenér domácích Somberg měl k dispozici několik hráčů širšího kádru druholigového A týmu (zejména Kroča, Jeleček, Malcharek) a domácí se prezentovali jako kvalitní běhavý tým.

V úvodu utkání si Hulín vytvořil několik nadějných příležitostí a míč několikrát nebezpečně prosvištěl kolem domácí branky, ke gólu ale vždy chyběla buď větší přesnost ve finální přihrávce, v jejím načasování, nebo ve střelbě, která mířila mimo tři tyče.

Domácí poté převzali otěže hry a zamkli Spartak na jeho půlce, což zanedlouho vedlo k vedoucí brance Zlína, kdy se po centru ze strany prosadil hlavou Štěpán Červenka. 1:0

Ve druhém poločase to naopak byl Spartak, kdo diktoval tempo hry, to však jen po hranici šestnáctky, v níž se hosté příliš neprosazovali. Paradoxně však přidali druhou branku domácí, kteří získali míč u vlastního rohového praporku, přes střed posunuli míč na vybíhajícího Červenku, a ten zužitkoval svůj sólový nájezd na 2:0.

To bylo nakonec z branek vše, neboť brankář Neoral zlikvidoval dobrou ránu domácích parádní robinzonádou, na druhé straně se neujala ani Mršťákova střela zevnitř šestnáctky.

Pohledné utkání skončilo vítězstvím domácích. Počet zbývajících přípravných zápasů klesl na závěrečné dva – příští týden proti Morkovicím a za další týden přijde generálka proti Valašskému Meziříčí.

Spartak: Vogl – Letrik, Číhal, Ruman, Červenka – Dvořáček, Kadlec, Laciga, Krhut – Krajča, Kopečný.
Střídání: Barcuch, Vyskočil, Paciorek, Mršťák, Zlámal, Neoral.

 Červenka 2x

 LacigaOznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 2556x,, zatím není hodnocen.

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016