Rozpis utkání Spartaku - podzim 2020

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Na závěr sezóny nerozhodně: SK Spartak Hulín – MSK Břeclav 0:0 ročník 2013/2014

Na závěr sezóny nerozhodně: SK Spartak Hulín – MSK Břeclav 0:0

17.11.2013 | 13:28:53 - Poslední zápas roku 2013 do Hulína seslal soupeře, se kterým jsme shodou okolností i zahajovali letošní mistrovské klání, celek MSK Břeclav. Jak již padlo při předzápasové přípravě mezi vedeními obou týmů, tentokrát jsme si prohodili role. Zatímco Spartak se pohybuje v horních patrech tabulky, Břeclav se potácí dole a každý bod je jí jen k dobru. Do Hulína tak hosté přijeli s cílem pokud možno odvézt všechny tři body. V našem celku se kromě dlouhodobě zraněného Kuby Řiháka neobjevil ani nemocný David Rokos.

Břeclav své předsevzetí vzala skutečně vážně, zvláště, když v 1. minutě vypálil na Vogla Sasín, brankář Spartaku ale míč nohama vykopl.

Opatrný herní projev obou soupeřů moc fotbalového k pokoukání po celý zápas nenabídl. Domácí se do pokutového území Břeclavi dostávali stěží.

Jednu takovou možnost měli domácí v 8. minutě. Spolupráce s Kopečným Dvořáčka vyslala do pokutového území, jeho střelu zblokovala obrana Břeclavi. Hosté v 9. minutě podnikli rychlý protiútok, který zakončil Šilinger střelou nad branku.

Další vytržení z mezišestnáctkové herní šedi přinesla 17. minuta a Lacigova standardka, kterou před brankou Břeclavští tečovali na rohový kop. Bez úspěchu se ukázala zrcadlově totožná standardka Michala Dvořáčka z 23. minuty, přímou střelu bez problému zachytil brankář Prokop. Brankář hostí nezaváhal ani při střele Číhala z 27. minuty.

Něco zajímavého pak bylo k vidění až v 42. minutě, když po akci MSK na několik doteků vypálil zpoza šestnáctky Benetka a střela prosvištěla vedle branky. Na druhé straně v 43. minutě zahrával rohový kop Červenka, ten Břeclav ještě odvrátila a Vyskočilovu následnou střelu na teč jen těsně minul Dvořáček.

Druhý poločas zahájili domácí zhurta. Laciga v 47. minutě zahrával rohový kop, z něj nepřesně hlavičkoval Ruman, odvrácený míč napálil do nebes Červenka.
Břeclav v 49. minutě zahrávala přímý kop, pro Levčíkovu standardku si bez problému došel Marek Vogl.

Konečně pořádnou akci diváci viděli až v 53. minutě. Vysunutý Kopečný se vřítil do pokutového území, z úhlu vystřelil na bránu, Prokop míč vyrazil, Kopečný následně vracel před branku, odkud však Břeclav rázně akci ukončila odkopem do autu.

Nadějně se pro domácí Spartak vyvíjela i akce v 54. minutě, kterou vedl Mršťák podél celého pokutového území, a když se v sešikovaných řadách nenašla skulinka, kterou by se dalo jít dovnitř, zakončil akci střelou vedle branky Vyskočil.

Asi největší šance celého zápasu byla k vidění v 64. minutě. Centr Kopečný hlavou vyslal na branku, míč směřoval k prázdné části, ale minul jej padající Mršťák.

Břeclav se v druhé půli k Voglovi propracovala zřídka, v 71. minutě přinesla jejich šanci spolupráce De Carvalha a Igweho. První jmenovaný potáhl míč, Igwe otoučkou z hranice šestnácky vyzkoušel pozornost našeho brankáře, který musel vyrážet střelu od tyče.

Na druhé straně se nadějně do pokutového území prodíral Laciga v 72. minutě, ale jeho centr před branku zastavila opět jistá defenzíva Břeclavi a Prokop míč zachytil.

Ve zbytku zápasu se poté bojovalo o rozdílovou branku, domácí se však přes obranný val Břeclavi nedokázal dostat. Hosté naopak nedokázali zužitkovat ani jeden z brejků, na které trpělivě čekali po celou dobu.

Zápas tedy skončil smírně bez branek a s tím i celé fotbalové dění v Hulíně pro celý rok 2013.

Hodnocení trenéra: Očekávali jsme, že půjde o těžký zápas, protože Břeclav potřebuje každý bod. Tomu také hosté přizpůsobili taktiku, kdy vycházeli ze zahuštěné obrany a čekali na naše chyby s rychlým přechodem do protiútoku. Na začátku měli nějaké šance, které nedali. Ve druhém poločase jsme byli aktivnější na balóně, ale bohužel jsme si žádnou stoprocentní šanci nevybojovali. Nějaké náznaky jsme si vypracovali, ale špatně jsme řešili finální část. Bod je asi pro oba soupeře spravedlivý. Sice nás mrzí, že jsme tři body nezískali, ale i tak jsme udrželi domácí neporazitelnost. Já chci klukům poděkovat, že vymačkali ze sebe poslední síly, které jim po sezóně zůstaly.

Rozhodčí: Drozdy, AR1: Tomanec, AR2: Gloser, delegát: Nedbal

Spartak: Vogl – Vyskočil, Ruman, Číhal, Červenka – Dvořáček, Kadlec, Laciga, Krhut (26. Mršťák)– Paciorek (75. Ševela), Kopečný.
Břeclav: Prokop – Benetka, Krejčí, Šenk, Levčík – Igwe, Král, Simandl, De Carlvalho (76. Smolka)– Sasín (86. Markovič), Šilinger.

 Laciga, Kadlec, Červenka – Šenk, Igwe

 92Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 2339x, hodnocen 4x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016