12
14

Bystřice p. H.

4

Dorost >> Zápasy >> Dorostenci nestačili na Rožnov: SK Spartak Hulín – FC Rožnov pod Radhoštěm 0:1 ročník 2013/2014

Dorostenci nestačili na Rožnov: SK Spartak Hulín – FC Rožnov pod Radhoštěm 0:1

13.10.2013 | 18:18:13 - Po minulotýdenní vydřené výhře na hřišti Malenovic se dorostenci Spartaku představili na domácím hřišti s cílem přidat další body a vylepšit napjatou pozici v tabulce. Silný celek z Rožnova byl ale zřetelně proti. Ráz utkání dala už 25. minuta, kdy chyba domácí defenzívy při pokrytí centru Rožnova vyslala hostujícího Zetochu do zakončení a ten se nemýlil 0:1. Domácí brankáře hostí v první půli příliš neohrozili, zůstalo jen u několika nepovedených střel.

Trochu více toho bylo k vidění ve druhém poločase. Rožnov vyzkoušel Libora Chytila v domácí brance střelou z 20 metrů v 55. minutě, brankář Spartaku se ale nenechal zaskočit a chytil.

Vzápětí na druhé straně hřiště se v 56. minutě pokoušel o zakončení Ondra Gahura, z malého vápna našel střelou pouze náruč hostujícího brankáře Hrstky. Spartak v 70. minutě mohl rožnovskou branku ohrozit Andrýskovou střelou, záložník Spartaku však namířil pouze vedle.

Rožnov se pokoušel o přidání pojišťovací branky, v 76. minutě se takto musel při nacvičené standardce blýsknout znovu brankář Chytil, když zlikvidoval hostující šanci.

Blízko vytěžení srovnávací trefy na 1:1 byl Matyáš Karamon v 78. minutě, když zakončoval střelou protiútok Spartaku. Brankář Hrstka byl ale proti a vyrazil střelu na rohový kop.

Tím se šance Spartaku na bodový zisk protentokrát vyčerpaly. Ve zbytku zápasu se totiž urodily už jen dvě šance Rožnova. Při té první kapitán hostů vystřelil nad branku v 81. minutě a ani přímý kop Rožnova v 86. minutě k brance nevedl, střelu tečovala domácí obrana na rohový kop.

Domácím tak nevyšel další zápas. Do konce podzimní části zbývají už jen 3 zápasy, z toho dva venku.

Spartak: Chytil – Miklík, Navrátil, Štěrba, Vojtko – Hrdlička (55. Gahura D.), Andrýsek, Gahura O., Karamon M. – Aljič (70. Složil), Kovařík.
Rožnov: Hrstka – Zetocha, Seidl, Kovář, Videcký, Podhrazský, Fuksa, Dvořák, Malina, Kubáň.
Střídání: Bolf, Fiurášek, Solanský, Krupa.