Bystřice p. H.

4

Dorost >> Zápasy >> SK Spartak Hulín – FC Elseremo Brumov 5:2 ročník 2013/2014

SK Spartak Hulín – FC Elseremo Brumov 5:2

19.8.2013 | 08:44:34 - Domácí dorostenci po prohře minulý týden na Baťově složili reparát. Soupeřem jim tentokrát byl valašský celek z Brumova, který k nám také přivezl mladý tým.

Spartak se do svého soupeře pustil celkem bez respektu. Úvodní minuty patřily našim mládežníkům a výsledkem byly jejich šance ve 4. a 8. minutě. Nejprve v první příležitosti nakonec po přiťuknutí od Matyáše Karamona nedokázal trefit branku Ondra Gahura, při druhé dokonce branka padla, ale poté, co se srazili brankář Brumova s Karamonem, nemohl být gól Gahurovi připsán.

Domácí z optické převahy dlouho nemohli nic vytěžit a přímého ohrožení branky se dočkali až v 25. minutě po přímém kopu Andrýska doprostřed branky.

Za 2 minuty ale Marek Hrdlička obešel 3 své protihráče, centrem našel Matyáše Karamona a domácí se mohli radovat 1:0.

Veseleji mohlo být za další dvě minuty. V 29. minutě totiž centr Ondry Gahury odvrátila obrana Brumova k Vojtkovi, ten našel Matyáše Karamona, ten ale nakonec netrefil branku.

Když to nešlo kombinačně, prosadili se Spartakovci individuálně. V 32. minutě prošel po straně Matyáš Karamon sám, obhodil si obránce a přesnou ránou upravil na 2:0.

Domácí pokračovali ve ztečí Brumovské branky. V 34. minutě hlavičkoval mimo branku Ondra Gahura. V 38. minutě naopak Karamonův centr hlavičkou zužitkoval Ondra Vojtko a domácí se ujali vedení už 3:0.

Za další 2 minuty spolupráce Ondry Gahury a Matyáše Karamona vynesla posledně jmenovaného útočníka do další šance a ani tentokrát se Matyáš nemýlil a zkompletoval svůj hattrick 4:0.

V závěru poločasu domácí trefili ještě břevno po hlavičce Iva Navrátila v 44. minutě, to ale bylo pro první půli vše.

Ve druhém poločase se hosté dostali do šance v 49. minutě, to po rohovém kopu hlavičkovali do břevna.

Spartak zase zahrozil v 56. minutě. Ondra Gahura vyslal do útoku na branku Matyáše Karamona, brankář hostí včas vyběhl a míč nadvakrát zkrotil.

Krásný moment si Brumov nachystal na 60. minutu. Dalekonosná Poláchova střela halfvolejem z hranice šestnáctky zapadla do branky Spartaku a bylo to 4:1.

Nejlepší odpovědí na inkasovanou branku byla šance Matyáše Karamona v 62. minutě, který v nájezdu na branku přehodil brankáře Brumova a zvýšil už na 5:1.

Ještě veseleji pro domácí mohlo být v 68. minutě, když znovu Karamon předložil míč Andrýskovi před branku na malé vápno, ten ale netrefil prázdnou branku.

V 69. minutě se neprosadil v sólovém nájezdu Ondra Gahura a po spolupráci Složila s Kovaříkem v 80. minutě byl v další šanci Karamon, tentokrát ale bez výsledného gólového efektu.

Hosté v závěru zápasu v 83. minutě Sucháčkem ještě zkorigovali výsledek na konečných 5:2, to už ale bylo vše.

Spartak: Aljič – Karamon O. (60. Šůstal), Icela, Štěrba (60. Gahura D.), Vojtko – Navrátil, Andrýsek (74. Kovařík), Miklík, Hrdlička – Gahura O. (74. Složil), Karamon M.
Brumov: Smolík – Doležal, Fojtík, Mana D. (65. Hořák), Polách (75. Masař), Mana F., Krahulec, Holba, Liška, Novák, Sucháček.