Rozpis utkání Spartaku - podzim 2020

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Příprava >> SK Spartak Hulín – FC Fastav Zlín „B“ 2:0 ročník 2013/2014

SK Spartak Hulín – FC Fastav Zlín „B“ 2:0

31.7.2013 | 19:57:54 - Předposlední přípravu zvládli hráči Spartaku na výbornou. Mladíci ze Zlína začali sice zápas aktivně, k ohrožení Voglovy branky se však celý zápas dostávali sporadicky. Nejinak tomu bylo v podání Spartaku, ten nedokázal několik šancí Vyskočila či Kopečného dotáhnout k brankovému zásahu, a tak utkání plné pohybu dlouho drželo bezbrankovou podobu.

O tu přišel zápas v druhém poločase, kdy Lacigův centr hlavičkou umístil do branky Roman Číhal. Na překážku srovnání skóre se stavěla i nepřesnost hostů ze Zlína, kteří několikrát namířili míč vedle tyče Hulínské branky.

Ze standardky napálil míč do tyče Broňa Červenka a odražený balón dopravil do sítě Dominik Krhut, a tak domácí navýšili vedení na podobu, která vydržela až do konce zápasu.

Dobře nalazený tým, ve kterém pro lehké zranění chyběli Paciorek se Ševelou a dovolenou čerpající Kadlec s Černockým, zvládl předposlední přípravný zápas. Tím posledním bude sobotní zápas s Morkovicemi doma od 16:30.

Spartak: Vogl – Barcuch, Řihák, Ruman, Vyskočil -Dvořáček, Červenka, Laciga, Krhut – Kopečný, Rokos.
Střídání: Číhal, Mršťák, Pácl.

 Číhal, KrhutOznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 2564x, hodnocen 1x, průměrná známka: 3.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016