Rozpis utkání Spartaku - podzim 2020

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Příprava >> SK Spartak Hulín – FS Napajedla 1:4 ročník 2013/2014

SK Spartak Hulín – FS Napajedla 1:4

20.7.2013 | 13:52:18 - Parádní lekci z produktivity uštědřil Spartaku přední divizní tým z Napajedel vedený opět po dlouhých letech exhulínským trenérem Petrem Zapletalem. Domácí sice mohli mít více ze hry a míč častěji na kopačkách, branky však dávali hosté.

V dresu domácích se už neobjevil Šimon Šumbera, který zkouší štěstí ve vyšší soutěži a Jarda Laciga, který čerpá dovolenou. Nováčkem byl naopak Miloš Kopečný ze Zlína. Široký kádr trenéru Lehkoživovi skýtal možnosti různých kombinací a právě nesehranost týmu se projevovala ve finálce domácích. Několik šancí zůstalo v průběhu zápasu trestuhodně neproměněných, a to by v soutěži mohlo opravdu hodně mrzet, oproti tomu potěšil herní projev a chuť hrát dopředu a do šancí se vůbec dostávat.

Hosté z Napajedel se dokázali prosadit v prvním poločase, kdy se jim podařilo důraz ve středu hřiště hraničící s faulem na Broňka Červenku přetavit v přečíslení obrany na 3:1 a vedoucí branku 0:1.

Při hostech naopak stálo štěstí při zakončení Kopečného, Červenky či Ševely, kdy nakonec míč skončil nad brankou či těsně vedle.

Ve druhém poločase pokračoval stejný obraz hry – převaha a šance Spartaku, precizní zakončení Napajedel.

Domácí nedokázali proměnit několik dalších šancí – např. sólový nájezd Rokose po brance vyloženě volal, proti byl ale brankář Fatry. Spartaku se podařilo srovnat, když po čáře prošel Michal Dvořáček a předložil míč k zakončení Rokosovi. 1:1

Pak už ale útočná snaha Spartaku končila buď na kopačkách defenzívy, anebo snaha zakončit směřovala někam mimo tři tyče Napajedel.

Zelenožlutí hosté však vyčerpali ze svých řídkých protiútoků maximum a podařenými brankami přidali na konto Spartaku tři další zásahy a tím se skóre vyšplhalo na konečných 1:4.

To, co si tým ze zápasu odnesl můžeme zhodnotit již ve středu 24. 7. 2013 od 17 hodin na hřišti v Kvasicích, kde budeme hostit tým SFK Elko Holešov. Další přípravný zápas bude následovat v těsném závěsu – v sobotu 28. 7. 2013 hrajeme od 17 hodin přípravu v Prostějově.

Spartak: Vogl (46. Černocký) – Barcuch, Ruman, Paciorek, Vyskočil – Mršťák, Červenka, Kadlec, Pácl - Kopečný, Ševela.
střídáni: Rokos, Zlámal, Dvořáček, Krhut, Mrhálek, Číhal, Řihák.

 RokosOznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 3195x, hodnocen 3x, průměrná známka: 1.33

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016