Rozpis utkání Spartaku - podzim 2020

Archív zpráv zde

náhodné fotoO MSFL píše

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Příprava >> SK Spartak Hulín – FC TVD Slavičín 6:2 ročník 2013/2014

SK Spartak Hulín – FC TVD Slavičín 6:2

13.7.2013 | 12:53:53 - K prvnímu přípravnému zápasu si na domácí hřiště pozvali muži Spartaku celek Slavičína. Trenér Lehkoživ dal volno čtveřici Ševela, Mršťák, Vyskočil a Číhal, pro zranění nenastoupil David Sklenář. V sestavě se objevila nová jména David Rokos, Bronislav Červenka a Šimon Šumbera, dá se říct i Honza Ruman a dále pětice dorostenců – brankář Vašek Černocký, Radim Vymětal, Standa Mrhálek, Tomáš Jarmer a Adam Dutkevič a navrátilec z Admiry Jarda Zlámal.

Od počátku utkání bylo patrné, že hosté bez několika hráčů základní sestavy Spartaku stačit asi nebudou, přesto dlouho drželi bezbrankový stav i přes několik tyček, těsných střel či zkrátka zaváhání při zakončení.

První branka zápasu nakonec padla z rohového kopu Michala Dvořáčka, kdy se odražený balon od země odrazil od tváře hráče Slavičína do branky 1:0.

Hosté však do poločasu ještě srovnali, když na parádní střelu z přímého kopu přes zeď z hranice šestnáctky brankář Vogl nedosáhl 1:1.

Druhý poločas přinesl krom několika průběžných prostřídání i větší brankový příděl a několik zahozených tutovek v podání domácích.

Nejprve parádní kolmicí Bronislav Červenka vyzval k zakončení Dominika Krhuta a ten se nezmýlil 2:1. Pěknou akci Spartaku poté nedlouho poté zakončil brankou Šimon Šumbera 3:1.

Hosté ze Slavičína snížili chytrou střelou z hranice šestnáctky, na kterou si Vašek Černocký stihl sáhnout 3:2.

Pak už šance a branky přidávali jen domácí. Martin Pácl a Standa Mrhálek zamířili nad břevno prázdné branky a znovu Standovi Mrhálkovi zakončení zkazil včas vyběhnutý brankář Slavičína. I tak další trefy přidaly výlučně vycházející mladé pušky z dorostu Spartaku Vymětal, Jarmer a Mrhálek na konečných 6:2.

Svěží výkon domácích oko fandy Spartaku maximálně potěšil. Další přípravu hraje Spartak za týden proti celku FS Napajedla vedenému extrenérem Spartaku Petrem Zapletalem. Místo utkání bude ještě upřesněno.

Spartak: Vogl (46. Černocký) – Červenka, Řihák, Paciorek, Ruman – Dvořáček, Laciga, Kadlec, Krhut – Šumbera, Rokos.
střídání: Barcuch, Pácl, Zlámal, Mrhálek, Dutkevič, Vymětal, Jarmer.

 Slavičín vlastní, Krhut, Šumbera, Vymětal, Mrhálek, JarmerOznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 3082x, hodnocen 2x, průměrná známka: 1.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016