Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> Příprava >> TJ Valašské Meziříčí – SK Spartak Hulín 0:4 ročník 2012/2013

TJ Valašské Meziříčí – SK Spartak Hulín 0:4

17.3.2013 | 07:08:27 - S dobrým pocitem se mohli vracet hráči Spartaku z generálky na jarní část MSFL. Na hřišti jednoho z tří vedoucích týmů divize E Valašského Meziříčí vyhráli 4:0 a napravili si špatný dojem po minulotýdenním nevýrazném výkonu proti dalšímu vedoucímu týmu divize E z Přerova.

Utkání ve Valašském Meziříčí se hrálo na trávě tréninkového hřiště. Nezvyklý povrch a měkčí terén jako důsledek právě uplynulého ročního období dělal hráčům obou týmů trochu problémy, byli jsme svědky několika uklouznutí. I tak se hrál ale svěží fotbal, hra se přelévala z jedné strany na druhou.

Útočná snaha Spartaku končila na dobře organizované obraně Valašského Meziříčí, snahu soupeře eliminovala stoperská dvojice Řihák – Paciorek. Skóre zápasu otevřel kuriozní brankou Svatopluk Kadlec, který centrem hledal Michala Ševelu, toho v souboji přeskočil stoper domácích a ten hlavičku poslal směrem k brance do protipohybu vybíhajícího brankáře, jinými slovy – sofistikovaná střela Svatopluka Kadlece s tečí domácího obránce :-) - 0:1.

Spartak se postupně osměloval směrem kupředu a kombinací a kolmými přihrávkami se dostával do šancí. Vysunutý Laciga si nakonec v rychlosti v pokutovém území neporadil s míčem, naopak Ševela v jiné šanci se při zpracování dostal už z úhlu – našel nabíhajícího Krhuta a ten rozvlnil síť podruhé 0:2. Branky se Michal Ševela nakonec dočkal i sám, když zužitkoval Krhutův centr a po voleji bylo 0:3.

Domácí nebezpečně zahrozili Neubergovou hlavičkou, kterou na brankové čáře zachytil obratný Dubec.

Ve druhém poločase si Spartak vytvořil několik „loženek“, ale ty nedokázal zužitkovat; Paciorka v pokutovém území zezadu poslal bránící hráč k zemi, Otrubovu střelu vyrazil brankář, u Ševelova zakončení už byl brankář moc blízko. Nakonec se prosadil opět útočník Spartaku Ševela, když se prosadil poměrně těžkou střelou pod břevno 0:4, a tak zápas také skončil.

Marodi & rekonvalescenti: Lehkoživ, Zlámal, Vogl.

Tak a za týden nám začíná liga. 23. 3. 2013, 15:00, Městský sportovní areál v Hulíně – FC Slovan Rosice.

Spartak: Dubec – Vyskočil, Paciorek, Řihák, Barcuch – Dvořáček, Laciga, Kadlec, Krhut – Ševela, Otruba.
2. pol: Číhal, Pácl, Vymětal.

 Kadlec, Krhut, Ševela 2x,Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 3655x,, zatím není hodnocen.

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016