Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Muži >> SK Spartak Hulín – FC Hlučín 2:1 ročník 2012/2013

SK Spartak Hulín – FC Hlučín 2:1

7.11.2012 | 17:52:26 - Zcela nepovedeným vystoupením ve Žďáru nad Sázavou poznamenané mužstvo Spartaku nastoupilo v dohrávce 12. kola proti celku FC Hlučín. Domácí, kteří se před zápase krčili na předposledním místě v tabulce, to hosté hrají špičku klidného středu tabulky, před zápasem byli na 5. místě.

Pro fotbal smůlovatý termín ve středu od 13:30 hodin nakonec domácím přinesl důležitý bodový zisk. Na několika místech pozměněná sestava Spartaku zahájila zápas nervózně. Domácí mohli také inkasovat jako první, když velký závar na pokutovém území zastavili na brankové čáře.

Velkou šanci na otevření skóre měl David Lehkoživ, jehož hlavičku po centru Lacigy z 5 metrů brankář hostí vytáhl.

Branku se hostům přece jen podařilo vstřelit vedoucí branku, kdy si na odražený míč naběhl Bogdaň a míč se zastavil až v síti 0:1.

o změně stran domácí předvedli více jistý výkon a to jim také přineslo kýžené ovoce.

Srovnání se domácí dočkali z nařízeného pokutového kopu, kdy po faulu na Lehkoživa si k důležitému momentu zápasu na penaltový puntík postavil Broňa Otruba a proměnil 1:1.

Povzbuzení domácí nešetřili šancemi ani dále. Samotně postupujícímu Otrubovi sebral míč brankář Hlučína. Spartak bohužel nevyužil zmatky v obraně Hlučína, kdy Paciorek minul prázdnou branku.

Zápas se zlomil v okamžiku, kdy po faulu Kadlece v pokutovém území sudí Adámková nařídila pokutový kop. Kanonýr Hanus však poslal míč vedle branky.

Žolíkem trenéra Lehkoživa se nakonec stal tahoun dorosteneckého týmu Spartaku Stanislav Mrhálek, jenž už v době, kdy se blížil zápas k definitivní remízové podobě šikovně nacentroval balón na Broňka Otrubu a ten k tyči dal výsledku definitivní podobu na 2:1.

Hodnocení trenéra: Jsem rád, že jsme dnešní zápas zvládli, věřím, že se tím u nás zlepší situace, psychický stav týmu a kluci si zase začnou věřit. Hlučín venku neprohrál, poprvé teď ztratil body. Sportovně je třeba přiznat, že se k nám přiklonilo i štěstí, protože hosté neproměnili pokutový kop a neproměnili několik šancí. Věřím, že dobrým výsledkem se kluci odrazí a mužstvo všechny přesvědčí, že tu sílu určitě má.

rozhodčí: Adámková AR1: Černý, AR2: Podaný delegát: Holík

Spartak: Dubec – Barcuch, Paciorek (90. Subić), Řihák, Pácl (81. Mrhálek)– Václavíček, Lehkoživ (65. Zlámal), Kadlec – Laciga, Otruba.
Hlučín: Šteiniger - Bogdaň, Coufal, Mucha (72. Štefek), Hanus, Lukáš (67. Krčmařík), Barcal J., Dressler, Dostál, Čelůstka.

 56., 84. Otruba – 34. Bogdaň

 Pácl, Paciorek, Lehkoživ, Kadlec - Bogdaň

 86Oznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 3123x, hodnocen 2x, průměrná známka: 2.00

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016