Paseky Zlín

13

Dorost >> Zápasy >> SK Spartak Hulín – Sokol Návojná 6:0 ročník 2012/2013

SK Spartak Hulín – Sokol Návojná 6:0

20.10.2012 | 16:57:17 - Ukázkové podzimní mlhavé počasí dělalo kulisu dorosteneckému duelu mezi hosty z Návojné a domácím Spartakem. Domácí dorostenci drželi otěže zápasu po většinu doby pevně v rukách a nepřipustili žádné komplikace při honbě za dalšími třemi body.

Produktivita domácího týmu v zápase slavila další úspěch. I s dnešním duelem se vyšplhalo skóre za posledních 7 duelů do velmi aktivní podoby 39:2.

První střelecké pokusy na hostující branku si domácí přichystali na 8. minutu. Jarmerovu střelu brankář Návojné vyrazil, ale dorážku nezvládl Řehák, který později v 11. minutě po individuální akci namířil mimo branku.

Přesnější byl v 19. minutě šutér Erik Müller a přidal svou 10. branku v letošní sezóně 1:0.

O další dvě minuty mohlo být veseleji, v 21. minutě ale Andrýsek nedokázal dorazit Jarmerovu vyraženou střelu. Nevadilo. V 25. minutě začala jednoduchá akce u brankáře Černockého, který nákopem za obranu Návojné vybídl k náběhu Řeháka a ten se konečně prosadil 2:0.

Brankář Černocký v 31. minutě ukázal své umění při střele hostí z přímého kopu a uhájil čisté konto. Domácí v následujících minutách vyslali několik střel, ale ani Ježák v 32. minutě, ani Mrhálek v 35. minutě nenamířili mezi tři tyče, Andrýskovu střelu z 37. minuty brankář Návojné vyrazil a ten byl úspěšnější i při dalším Andrýskově zakončení v 39. minutě.

Z kraje druhého poločasu si Spartak nachystal několik dalších šancí. Ve 49. minutě Jarmerova hlavička po Dutkevičově centru skončila vedle branky, Mrhálek zase v 53. minutě namířil z úrovně penaltového puntíku nad branku.

V 59. minutě spolupráce útočného dua Spartaku přinesla další branku. Müller dlouhým pasem našel Řeháka, ten šel v sólovém nájezdu na brankáře a i tentokrát byl úspěšný 3:0.

Stejně úspěšný byl Řehák i o 2 minuty později v 61. minutě, když zužitkoval tentokrát Mrhálkovo vysunutí a zkompletoval svůj hattrick. 4:0

Demotivační chvíle pro soupeře pokračovaly i v dalších minutách. Hned v 63. minutě Mrhálek vybídl ke skórování Jarmera a domácí se radovali z vedení 5:0.

O další 4 minuty (67. minuta) proměnil svůj další sólový nájezd Řehák a skóre se zastavilo na podobě 6:0.

O osudu zápas bylo již dávno rozhodnuto, a tak v dalších minutách byl k vidění ze šancí pouze střela Řeháka v 74. minutě do brankové konstrukce, Dutkevičovo zakončení v 75. minutě vedle branky a Ježkovo přestřelení branky v 86. minutě po Mrhálkově centru.

Vítězství 6:0 si pohodově naladěný tým tradičně vychutnal. Kaňkou na zápase bylo jen nedostatečné množství zákusků, které k oslavě svých narozenin přinesl asistent trenéra Roman Dunda, neboť na některé hráče se nedostalo.

Hodnocení asistenta trenéra: Na zápase v podstatě není co hodnotit. Zápas se odehrál v mlze, přes kterou skoro nebylo vidět. I když jsme vyhráli 6:0, opět jsme zklamali v koncovce. Povinnost jsme splnili, připsali 3 body a jedeme dál.

Spartak: Černocký - Štěrba, Soukup (46. Vymětal), Icela (67. Uličný) – Jarmer (67. Vojtko), Mrhálek, Ježák, Andrýsek, Dutkevič – Řehák, Müller (59. Karamon).
Návojná: Solař – Pagáč, Kolínek, Líňa, Šenkeřík, Surý J., Surý Š., Bartoška, Talčík, Matúšů. Na střídání: Kolínek, Fojtík, Šánek.