krajský přebor 2012/13

1

1. FC Valašský

66
2

Kunovice

56
3

SK Spartak Hulín

54
5

Brumov

48
4

SK Baťov 1930

48
6

Vlachovice

48
7

Vsetín

41
8

Luhačovice

35
9

Návojná

34
10

Uherský Brod

30
11

Dolní Němčí

25
12

Napajedla

15
13

Bystřice p. H.

13
14

Paseky Zlín

13

 


Rozpis utkání Spartaku - jaro 2024

Archív zpráv zde

náhodné foto

Odkazy FAČR


is.fotbal.cz
úřední deska


Dorost >> Zápasy >> FK Bystřice pod Hostýnem – SK Spartak Hulín 0:7 ročník 2012/2013

FK Bystřice pod Hostýnem – SK Spartak Hulín 0:7

14.10.2012 | 16:40:29 - Utkání v Bystřici pod Hostýnem mělo jasného vítěze a jednostranný průběh zápasu. I tak by zápas přidělal trenéru Dundovi několik šedivých vlasů, nebýt ovšem prohrané sázky se svým týmem, po němž šla barva dorosteneckého trenéra do červena.

Zejména první poločas se nesl ve znamení neproměněných několika tutových šancí hostí. V 1. minutě Dutkevič napálil míč po rohovém kopu těsně vedle domácí branky.

V 5. minutě Štěrba pěkným křížným balónem našel Dutkeviče, ten přihrávkou pod sebe našel Mrhálka a Spartak se ujal vedení 0:1.

V 9. minutě byli hosté kousek od vstřelení druhé branky. Mrhálek v pokutovém území zachytil přihrávku, našel Kristiána Řeháka, ale ten se nadvakrát proti domácímu brankáři neprosadil.

Naopak v 11. minutě se Hulín radoval podruhé. Icela kolmicí vysunul Dutkeviče a ten už nezaváhal 0:2.

Spartak neponechal nic náhodě a cpal se neustále před branku domácích. Horliví hostující hráči se často nechali chytit do ofsajdové pasti, i to neodradilo v 19. minutě Spartak od přidání třetího zářezu. Jarmer našel přihrávkou Vojtka a jeho střelu tečoval do branky Dutkevič 0:3.

Ani tři rychle vstřelené branky a herní převaha Spartak prozatím neukolébala a hosté se snažili přidat další zásahy. Aktivní byl především Kristián Řehák, tomu ale nebylo v dnešním zápase vstřelit branku. Nejprve Řehák neproměnil nadvakrát vlastní sólový nájezd (21.), poté hlavičku poslal vedle branky (24.).

Spartak nakonec v první půli ještě jednou proměnil své šance v branku, a to v 36. minutě, kdy kolmicí našel Dutkevič Jarmera a ten se prosadil 0:4.

Domácí byli blízko vstřelení branky v 37. minutě poté, co Štěrba nepřesnou malou domů poslal mimo dosah brankáře Černockého, ale ten nakonec míč dohnal a vykopl ho z brankové čáry.

Se závěrem poločasu si hulínští hráči připravili sérii několika tutovek, které nedokázali proměnit v branku. Nejprve v 38. minutě prošla přihrávka na osamoceného Vojtka, který se proti brankáři Bystřice neprosadil a trefil jej, dorážku opět do gólmana poslal Řehák. Ve 40. minutě si neúspěšný sólový nájezd na branku zopakoval Řehák. Poté v 41. minutě neproměnil Dutkevičův centr Vojtko a ve 43. minutě nedokázal dotáhnout do úspěšného konce svou individuální akci Ježák, zejména když v závěru akce netrefil odkrytou a zcela prázdnou branku.

Do druhého poločasu hosté z Hulína udělali v sestavě 2 změny. Poločasové vedení 4:0 sice uklidňovalo a poskytlo jakousi jistotu o osudu tohoto utkání, přesto spousta neproměněných tutovek nutila trenéra Dundu k zamyšlení nad zvýšením efektivity v zakončení.

Hosté se v druhé půli celkem přizpůsobili neurovnané hře a pasivitě domácích,a tak na hřišti byla k vidění ne příliš pohledná kopaná. K tomu se přidalo několik dalších neproměněných šancí Spartaku, jako v 48. minutě, kdy samotný Řehák v sólovém nájezdu znovu nevyzrál na brankáře domácích a dorážku nezvládl ani Müller.

To v 51. minutě byl Spartak úspěšnější. Dlouhý nákop Černockého vysunul dvojici Vymětal – Müller k ataku domácí branky. Vymětalovi se míč zamotal pod nohami, ovšem poté, co jej získal zpět pod kontrolu, našel nezištnou přihrávkou Müllera a dorostenecké kladivo Erik skóroval 0:5.

Bohužel jen mimo skončil pěkný Řehákův lob do opuštěné brány v 53. minutě. Neprosadil se ani Mrhálek v 54. minutě, kdy jeho střelu vyrazil brankář mimo branku, ani v 58. minutě, kdy po Müllerově přihrávce Mrhálek poslal míč nad branku.
V narůstajícím nezáživném zápase Spartak přidal další branku v 74. minutě. Dutkevič ostrým centrem před branku našel Karamona a ten tečoval míč dovnitř 0:6.

Prakticky hned z rozehrávky získal Spartak míč, Dutkevič vběhl do pokutového území, položil si brankáře a bezpečně zavěsil 0:7.

Dvě slepené branky na chvilku oživily klesající úroveň zápasu, no na další šanci si přítomní počkali až do 88. minuty, na přední tyč individuálně postupující Karamon ale z úhlu trochu zbrkle zakončil střelou nártem napříč celou brankou a bylo po gólovce.

Rozhodčí Zicháček ukončil zápas s výsledkem 0:7 ve prospěch Spartaku, nicméně pro hostující borce to vzhledem k hernímu projevu a spoustě neproměněných šancí znamená přece jen malé varování.

Hodnocení trenéra: Z dnešního zápasu mám rozporuplné pocity. Spokojený jsem se třemi body, ale nespokojený s neproměňováním tutových šancí a s předvedenou hrou v druhém poločase. První poločas jsme sice vyhráli 4:0, ale kdyby své tutové šance proměňovali Vojtko a hlavně Řehák, poločasový výsledek mohl být klidně dvouciferný. Druhý poločas po promíchání sestavou už z naší strany nebyl idealní.

video na Facebookovské stránce dorostu Spartaku: http://www.facebook.com/SkSpartakHulinDorost

Bystřice: Konečný – Kopečný, Pučok, Štěpán, Málek, Krist, Vyoral, Vašík, Ondroušek, Kalus, Maitner. na střídání: Vinklárek, Ludka, Hradil, Biječek, Dostál.
Spartak: Černocký – Štěrba, Icela, Ježák, Soukup (55. Uličný) – Jarmer, Mrhálek, Andrýsek (46. Vymětal), Dutkevič – Vojtko (46. Müller), Řehák (55. Karamon).

 5., Mrhálek, 11.,19.,75. Dutkevič, 36. Jarmer, 51. Müller, 74. Karamon

 SoukupOznámkujte článek:

výborný - 1     průměr - 2     nic moc - 3

Zpět na úvodní stránku Článek byl zobrazen 4698x,, zatím není hodnocen.

Oficiální stránky SK Spartak Hulín powered & programmed by Admin
Autorem všech příspěvků, není-li uvedeno jinak - Admin. 
Všechna práva vyhrazena, bez souhlasu autora nebo uvedení zdroje nesmí být obsah jinam přejímán, zveřejňován a dále šířen.
(c) Admin 2006-2016